Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szerelmetek megkérne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmetek megkérne, hogy költözzetek vele Japánba mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ő japán, a szülei is ott élnek, de az anyukája magyar származású. Emiatt találkozhattatok egyáltalán. Már másfél éve együtt vagytok és nagyon szeretitek egymást, komoly terveitek vannak ilyesmi. Ő szeretne nagyon ott élni, nem feltétlenül véglegesen de nagyon vágyik oda. Te nyilván alapszinten makogsz japánul, de az angolt beszéled, érdekel nagyon a kultúra is és az ország, de ez azért mégiscsak nagyon nagy döntés...
2018. jan. 22. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Eldönteném nagylány módjára, hogy akarnék-e Japánba költözni vele. Ha igen, megyek. Ha nem, szakítunk.
2018. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon örülnék, mindig is érdekelt az ország, csak nem nagyon volt/van lehetőségem kimenni.

Nagy döntésnek nagy döntés, de nem sokkal komolyabb, mint kimenni pl Angliába, amit meg elég sokan meglépnek... ha befuccsol a dolog, akkor ugyanúgy fel lehet ülni a repülőre és hazajönni.

2018. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mióta vagyunk együtt, eltudm e képzelni a távolabbi jövőt vele és ha van egzisztenciám, avagy nem csak láblógatni megyek ki.
2018. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze el tudnám képzelni vele a jövőt. És nyilván nem láblógatni megyek. De azért félek a beilleszkedéstől meg elég honvágyós típus vagyok, de tényleg érdekel az az ország is. Csak egyszerűen nem mentem még soha ilyen messze, nem is repültem még soha... Tudom ciki. Félek nagyon de ugyanakkor akarom is.
2018. jan. 22. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretném, biztos mennék... nyilván egy- két dolgot nem árt átbeszélni.
2018. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
0%

Egy klasszikusz idézve:

"Nem tartottam vissza, meg csak azt sem mondtam: állj!

Vigyorogtam az ajtóba, és onnan integettem báj-báj"

2018. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezert jarok kizarolag csak budapesti lakossal! Se videkre ,se kulfoldre nem koltozok.


N

2018. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

#7

A budapesti lakosra nem jöhet rá élete során egyszer se, hogy szeretne külföldre vagy vidékre költözni? Vagy mi? :D

2018. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Megfontolnám, már csak azt kellene kitalálni hogy adagoljam be a feleségemnek.
2018. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Párom Svájcba költözött, míg mikor csak ismerkedtünk.


Több mint egy éve kiköltöztem hozzá, mert fontos volt és állást, barátokat szerzek bárhol, de olyan férfit mint ő, nem.

2018. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!