Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 36 kérdés amitől egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 kérdés amitől egymásba szeretünk?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a pszichológiai kutatásnak indult dolgot, 36 kérdésből áll, amit őszintén kell megválaszolni és elvileg egymásbaszeret a két ember. Nem akarok szerelmet, csak közelebb kerülni mivel még friss köztünk a dolog, nincs is még kimondva hogy együtt vagyunk. Mivel zárkózott vagyok ezek a kérdések pont jók lennének hogy beszéljünk és megismerjük egymást, de hogy hozhatnám fel neki, hogy csináljuk meg? Én is furán néznék ha valaki elém állna hogy itt van 36 kérdés válaszoljuk meg mert akkor közelebb kerülünk :DD valakinek ötlete? Vagy esetleg tapasztalat hogy tényleg bevált-e ez a kísérlet? Köszi előre is!:)

21/N



2018. jan. 20. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: tudom, de ennyi erővel bárki bármikor hazudhat. Így legalább az kiesik, akivel biztos nem kellene folytatnom. A többit meg majd finomítja az idő és a tettek.:) Ha sokat találkozunk és beszélgetünk, úgy is egyértelműen ki fog rajzolódni egy kép az illető mentalitásaról. A lényeg sokszor ott van az apróságokban, amit olykor elég csak érezni, nem is konkrétan figyelni rá. Én szoktam érezni az összhangot a rokonlelkekkel és a különbséget, ha valaki csak rokonléleknek hazudja magát.😊
2018. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nem szeretsz bele senkibe csak azért, mert felteszel neki 36 kérdést. az egésznek a lényege, hogy olyanba nem szeretsz bele, akivel odáig juttok az ismerkedés szintjén, hogy "hű de xar a kedvem, mert esik az eső" vagy "mit ettél vacsorára? én szalámis szendvicset uborkával"..... ez a 36 kérdés olyan kérdéseket tartalmaz, amik ennél mélyebbre ásnak, és rákényszerítenek arra, hogy megnyílj a másik előtt és olyan dolgokat is elmondj a számára, amiket esetleg nem mondanál. ennek következményeképpen te is úgy fogod érezni hogy közelebb kerültetek egymáshoz meg a másik fél is ezt fogja érezni. és emiatt kialakulhat kölcsönös vonzalom, szimpátia, esetleg szerelem is. ennyi van csak mögötte. nem varázslat ez. csak annyi, hogy olyan kérdéseket kell feltenni a másiknak, amik arra ösztönzik, hogy megnyíljon feléd, illetve neked is meg kell nyílnod feléje. kölcsönös dologról van szó. ennyi.
2018. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mint a kérdésben említettem, olvastam róla és nem az a célom, hogy kialakuljon ettől a szerelem, hanem - mivel zárkózott vagyok - közelebb szeretnék kerülni a fiúhoz, aki egyébként 23 éves, valaki kérdezte.:)
2018. jan. 20. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!