Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fog a barátnőm nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog a barátnőm nekem ezek után hinni? Hogy bizonyitsam be neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt jöttünk össze először és én pár nap után kiléptem a kapcsolatból mert nagyon bizonytalan voltam.De mielőtt összejöttünk 1 hónapig ismerkedtünk mint barátok.Ő lett volna az első komoly barátnőm. Valamiért úgy éreztem nem állok készen komoly kapcsolatra és még nem éltem ki magam.Hibát követtem el és kiléptem még el sem kezdődött.Őt ez nagyon megsértette hogy elhagytam és nagyon nehezen viselte.Mostanában sokat harcoltam azért hogy újrakezdjük és hogy igérem nem hagyom el többé. Végül 1 óra beszélgetés után oda jutottunk hogy kapok egy utolsó esélyt. Na most minden szép és jó de ő azt mondta hogy most kell neki egy kis idő hogy újra megnyíljon nekem.Sok titka van amit tudok és magamba tartok. És most kell neki egy kis idő hogy újra a régi legyen minden. Hogy bizonyitsam be neki hogy szeretem? Hogy mondjam el neki hogy nem fogom elkövetni többé ugyanazt a hibát. Nagyon megsértettem a lányt és bűntudatom van. De most örülünk mert újra együtt vagyunk. Hogy bizzon bennem újra?
2018. jan. 16. 02:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és én 20 vagyok a barátnőm meg 17
2018. jan. 16. 03:00
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

és akkor 20 évesen már kiélted magad, és EGÉSZEN BIZTOSAN kellő felelősséget tudsz vállalni azért, hogy a még kiskorú lány érzéseivel újra nem élsz vissza?


a kérdés inkább rólad szól, semmint a lányról.


megmondta, hogy időt akar.


ezt szerintem tiszteletben kéne tartani, és türelemmel, csendben, a kezdeményezést neki átengedve várni.


miért várod el, hogy rögtön megbízzon benned?


megaláztad, hülyítetted, átmenetileg elhagytad.


a viselkedésed alapján te vagy éretlenebb érzelmileg, és nem a nálad 3 évvel fiatalabb lány.


a bizalomért öregem meg kell dolgozni, és nem a szép szavakért adják ingyér, hanem teljesítsél majd, ahogy hozza az élet.


növessz tököt, meg állítsd helyre a gerincedet, ennyi a max., amit jelen helyzetben tehetsz.

2018. jan. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, én estem ki most szemétnek.Lehet oltani engem tudom hogy bűnös vagyok és megérdemlem.Hibáztam és ennyi. Más is elkövet hibákat amiket később megbán.Minden oké most köztünk csak kell egy kis idő neki most.És igen biztosan készen állok rá, 2 hónap nélküle bőven elég volt arra hogy rájöjjek hogy ő kell nekem mert ő normális és vele komoly kapcsolatra mehetek ami nekem kell. Csak felhozza néha hogy megbántottam de én már nem tudok hogy bocsánatot kérni. Mive tehetném jóvá?
2018. jan. 16. 04:23
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


szerintem apró, napi figyelmességekkel, mondok pár ötletet:


1. tudsz sütni-főzni? miket szeret enni a lány?

főzhetnél neki csokis vagy vasníliás pudingot, tejszínhabot a tetejére, meg pár eperszemet, ízléses kis tálban szervírozva, vagy készíts neki melegszendvicseket, ketchup-pal a tetejére rajzolj szívet, vagy rendelj egy dobozzal a kedvenc pizzájából, lepd meg.


2. ajánld fel neki, hogy segítesz a tanulásban


3. intézz el helyette valamilyen dolgot, amit neki, hogy addig tudjon pihenni.

pl. bevásárlás, könyvtárazás, postára menés


4. lepd meg egy szépségutalvánnyal vmelyik szépségszalonba szóló kezelésekre


5. vegyél ki filmeket, amiket ő szeret, és nézzétek együtt. gondoskodj rágcsáról, üdítőről hozzá


6. fogd kézen, vidd el egy hatalmas sétára, közben egyetek meg egy hotdogot, nevessetek, beszélgessetek sokat


7. készíts neki bármilyen ajándékot saját kezűleg, am,ibe időt, energiát, kretivítást feccölsz


8. írjál neki vicces, de romantikus üziket napközben, amitől jobb kedve lesz. válassz híeres emberes idézeteket, ha nem tudsz saját kútfőből


9. írjál neki verset, novellát, vagy válassz írók műveiből, ami legjobban kifejezi, amit érzel iránta


10. ne nyaggasd azzal, h. megbízzon, légy alázatos, és ne a saját élvetegséged motiváljon csak. állj mellette, tiszteld, szeresd, és úgy viselkedj, hogy méltónak találtass a bizalmára.

2018. jan. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Versírásban jó vagyok meg mondjuk mellé egy szál rózsa jó lesz?
2018. jan. 17. 03:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Picit nyaggattam azzal hogy megbízzon bennem mert elkezdett valamit mesélni egy haverjáról és abbahagyta mert még nem bízik meg annyira bennem de engem ezzel kiváncsivá és nyugtalanná tett főleg hogy egy másik srácról van szó. De azt mondja nem nagy valami szóval most mondjuk hogy megnyugodtam. Hagyom őt is most nyugodni, hadd kezdeményezzen majd ő.
2018. jan. 17. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!