Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan bízonyitsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan bízonyitsam be neki hogy szeretem fontos nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány sajnos szèt mentünk sokat vitáztunk.Szeretem őt de ő ezt soha nem hitte el.Szeretnèm neki bebizonyitani hogy igen is szeretem fontos nekem ès èn itt vagyok neki ès ő egy csodálatos lány.Viszont gondba vagyok mert nem egy romantikus fajta .Szeretnèm őt igazán meg lepni.

A másik problèma hogy más városban lakunk .Ès már egy honapja nem beszèltünk :/

Bejelőltem fb isminek egyből vissza jelőlt.

Kèrlek segitsetek.


2017. aug. 11. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha soha nem hitte el, hogy szereted, akkor nem sok mindent tudsz csinálni, továbbra sem lesz képes erre. Nem tudom, hogyan viselkedtél vele, de a tapasztalatom szerint akinek érzelmi-lelki problémái vannak, az a legőszintébb szerelemre se tud reagálni. Lásd: egy hónapig feléd se nézett. Szóval lehetsz a fb ismije, megjelenhetsz a városában egy rakat rózsával, akkor sem lesz semmi, de majd meglátod.
2017. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor semmi esèlyem hogy vissza szerezem?

Ma rám írt ès tök kedves hozzám bocsánatot kèrtünk egymástol amit fájdalmat okoztunk.

Ismerem ès nem èlem magam bele semmibe.

De ugy èrzem ha nem lèpek örök èletre bánni fogom.Nem tudom olyan fura èrzèsem van.

2017. aug. 12. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mennyi esélyed van, ehhez ismerni kéne titeket, mindenesetre én aszerint élek, hogy megteszem, ami nekem fontos, teszek azért, aki nekem fontos. Aztán ha nem vezet sehova, akkor is nyugodt lehetek, és mondhatom azt, hogy megtettem, amit lehetett.
2017. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen egyet èrtek.

Ès abban tudnál tanácsot addni hogyan hóditsam vissza így elèg nehèz nem az a romantikus fajta.Meg vala hogyan fel kène őt csaljam pestre itt van az a hely ahol előszőr taliztunk.Kinèztem neki egy szèp nyakláncot de szeretnèm meg addni a módját a dolgoknak.

2017. aug. 13. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam senkit sehova, hanem házhoz mentem. Vagy kinyitják az ajtót, vagy nem. Ha nem, kirándultál egy jót.
2017. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom hol lakik.Ès meg akarom lepni felidèzni az első találkozást plusz az ajándèk.Egyszer voltam lent nála de akkor is a városban sètáltunk ès rokonokkal lakik.De állitolag már másik városban lakik más rokonoknál tegnap mondta.Ezèrt sajnos nincs más választás fel kell h csaljam.
2017. aug. 13. 14:06
 7/7 A kérdező kommentje:

Bevaljam neki az èrzèseimet?

Annyira nyomaszt ez a egèsz.

Egyik felem ugy èrzi felesleges a masik meg hogy valjam nyomaszt ez a egèsz.

Valahol feleslegesnek èrzem vala hol meg h tegyem meg ès ugy èrzem szèt robbanok.

2017. aug. 14. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!