Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan bizonyítsam be neki...

Hogyan bizonyítsam be neki hogy fontos?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nem tudja nekem elhinni hogy fontos..Azt mondja hogy csak barátok lehetünk de én többet látok rajta..Erre volt néhányszor példa is..Pár hete összevesztünk,azóta is csak rá tudok gondolni..Próbáltam időt adni magamnak hogy elfelejtsem de nem megy..
2015. febr. 12. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lány azt mondta, hogy nem akar többet akkor ne eröltesd a dolgot. Szerintem csak többet akarsz látni, de valójában nincs semmi. Felejtsd el..
2015. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tisztítsam a képet.Az exem huga és kavartunk párszor,de ő minden fiúnak ezt mondja hogy csak barátság.
2015. febr. 12. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Oh istenem, akkor meg pláne hagyd!! Hány éves vagy 16?
2015. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok,nagyon bonyolult történet..Ez igazából egy kapcsolatnak indult de aztán a másik fél megtorpant..Mondjuk megértem..De mint(barát) szeretném megtartani.
2015. febr. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!