Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki, hogy fontos számomra? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már évek óta ismerem a srácot, aki mindig is bejött nekem, de mikor megismertem barátom volt. Aztán vége lett a kapcsolatomnak, és ő többször is próbálkozott nálam, de én visszautasítottam aminek meg volt az oka. Mivel már rég ismertem és fontos volt számomra, így nem akartam, hogy összejöjjünk aztán ott hagyom, mert még mindig az exem járt a fejemben. Ezt elmondtam neki is, és megértette. Aztán most megint előbukkant, azaz én akartam most, hogy próbàljuk meg, mert úgy éreztem, készen állok egy kapcsolatra, és tudom, hogy vele akár tervezni is lehet. De most ő vacilál, mert fél, hogy meggondolom magam és ott hagyom 1-2 hónap után,és megértem, hogy így érez, de én anno csak jót akartam neki. Talàlkoztunk egyszer, nem volt köztünk semmi, de azóta ( már vagy egy hete ) nem. Hogyan bizonyítsam be neki, hogy tényleg akarom vele és hogy komolyan gondolom? És hogy nem hagynám ott 1-2 hónap utàn. Rányomulni se akarok nagyon, vagy hogy idegesítsem az állandó zaklatásaimmal. Mondtam neki, ha van kedve bármikor találkozhatunk, és hogy hiányzik nekem, meg hogy én nem fogom meggondolni magam, mert minden okkal volt, ami volt.

2017. jún. 27. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elúszott.
2017. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem akarja újra átélni azt amit annó és nincs rá neki biztosítás hogy nem történne meg újból.

Szerintem ne nyomulj túlságosan esetleg ha beszélgettek hívd el egy kv-ra vagy sétálni mint barát és majd alakul.

De lehet semmi nem fog mert elsiklottatok egymás mellet, meg esik az emberrel velem is előfordult már.

2017. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátként, minél több program együtt és próbáljál természetes jó fej lenni. Van még a mélyben valami érzése irántad, elfogja nyomni a kételyeit.

Szerintem, ha nyomulsz, az csak ront a dolgon. Sokszor, ijesztő tud lenni a nyomulás.

2017. jún. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!