Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be, hogy nem hazudtam?

Figyelt kérdés
A barátom azért veszet össze velem,mert szokot tetkozni és megvédtem magamat egyik emberrel szemben amikor,olyat mondott rám,és ez miatt nem jönn hozzá pedig tetszet a barátom tetoválása.Tudom nem kellett volna ráírnom,de csak magamat probáltam volna megvédeni.És az a nő aki volt tetoválni össze vissza hordott rólam dolgokat ,amikor bem is ismer.De szerintem a barátom bem állt ki melletem .Mert ha kiált volna,akkor nem lenne fontosabb a tetoválása mint én.

2017. júl. 23. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés már VOLT csak kicsit más (dedósabb) formàban..és a vàlaszom ugyan az ami a másik két ismételt kérdésedben.


19/L

2017. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Hogy jön ide Bem ? Ő van a tetkón ? :O

31/f

2017. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

éss eben hol vamn a hazudsag? szerimten letjs esötanzot az megoldjs a poblemat.


Remelem erthetö, meg csak tanulom a nyelved. Ha 293x kiiord a kerdes az sem valoztat semmin. Kerj bocsanatot a baratodtöl meg a nötöl.

2017. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kérdést minimum harmadjára látom. Vagy megfogalmazod értelmesen vagy ne várj normális választ...
2017. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szteem h ilyenertrt ossze vessszet veld erdemmel teged meg akk.
2017. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tetováltasd a homlokodra!
2017. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,igen erről valami borzalmas írni,én vagyok a hibás mert probáltam volna kiálni magamért esze ágámban sem lett volna baratomtol elvenni a vendeget.Most még én érzem magam kellemetlenül .Én lennék a hibás?És télleg ez miatt lett rám dühös ,mert nem jönn az illető.
2017. júl. 23. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Valaki belinkeli?


Amúgy, ha ennyire nem becsül meg a csávód, akkor minek vagy vele? Tök evidens, hogy a barátnője mellett áll ki.

Gondolom ő 23 te meg 15..

2017. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez neki pénz. Neked meg csak egy hülye valaki, akin semmit sem változtattál, magadért kiálással. Semmi értelme sem volt. Ez csak vélemény. Te nem változol ha én azt gondolom rólad, székletet eszel. Attól még nincs úgy..., nem kell leírd nekem s mindenkinek, kinek ezt mondtam, nincs úgy. S ha leírod, semmi sem változik.


Barátod is bolond, hisz haragszik szerelmére.

Nem fontosabb neki mint te, hanem fontksabb mint az, higy ki állj magadért. E szempontból nem ért meg téged. (Én hiába, igen, tudom nem ésszerű) De akkor sem szabad sose negatívot sugározni az iránt akit szeretsz. Hisz szereted....., csak hiányosságok miatt cselekszünk rosszat, de mind jók vagyunk. S egymás szerelmeként harag.... abszurd.


Látszik, még nagyon alul vagytok fejlődés gyönyörű létráján, de lesztek meg velünk egy asztalnál. Tanuljátok, éljetek.

2017. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mit takar,hogy mindenki jó?
2017. júl. 23. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!