Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam a barátomnak szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Telefonban osszevesztunk, utana irt nekem, en pedig meg neztem de nem valaszoltam ra, mert rossznkedvem volt,es o kozolte, hogy ha nem tudok kicsit valtoztatni ezem akkor inkabb ne is beszeljunk mert neki ehhez most nincs kedve.

4ora utan vegul irtam neki, mert akkor ereztem hogy talan vagyk olyan hangulatban.

Aztan meg kerdezte hogy miert nem irtam ha fent voltam. Es en azt hazudtam,hogy nem voltam fent,csak a messenger jelezte azt.

Erre o kozolte,hogy erdekes, az egyik baratommal hogy tudtam x oraig beszelni ha fent se voltam?

Nagyon sokszor bocsanatot kertem mar tole.El mondtam,hogy csak egy ujabb veszekedest akartam elkerulni. Hogy megbantam es soha tobbet nem fog elofordulni ilyesmi.

Annyira felek hogy elveszitem..

Ti mit reagaltatok volna a helyeben? Es mit tennetek az en helyemben?



2015. júl. 30. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lelkiznék ezen. Akkor beszélek valakivel, ha kedvem tartja. Ha nincs hozzá hangulatom, akkor sem kell elszámolnom azzal, hogy kivel és miről és meddig beszélgettem. EZ nem vezet jóra. Több önállóság! Nem tarotzol magyarázattal neki semmiről. Egyelőre ott tartotok, hogy összevesztetek valamin. Azon rágódjon, és ne azon, hogy kivel mennyit beszélsz, ahhoz köze nem sok van, nem tartozik rá.
2015. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne hazudni. Milyen kapcsolat az, ahol nem lehet őszintén beszélni?

Ezért teljesen jogosan haragszik.

2015. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3 eve ismerem.

Masfel eve vagyunk egyutt, es ez volt az elso, hogy hazudtam neki.

Belatom, hogy eletem legrosszabb huzasa volt ez..nem vezetett semmi jora.

2015. júl. 30. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz a hazugságokkal mert lassan megöli a bizalmat és azt újraépíteni szinte lehetetlen,
2015. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!