Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Hogy tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingimingi kérdése:

Tetszik egy fiú. Hogy tudassam vele, mit csináljak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egyetemre járok, és ott megtetszett egy fiú. Ugyanarra a szakra járunk, szerénynek, csendesnek tűnik, mint amilyen én is vagyok. Ráadásul olyan foci csapatos hátizsákja van, ami nekem is a kedvencem. Tudom, ez tök jó, lenne közös téma, a foci, vagy az egyetem, de egyszerűen nem merek odamenni hozzá, megszólítani. Mit csináljak? Főleg fiúk tanácsát várom.

2018. jan. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igaz, hogy elsősorban a fiú dolga lenne, de manapság már bármelyik fél kezdeményezhet. Ha személyesen nem mered, akkor írd meg neki, úgy sokkal könnyebb! (Facebook vagy csak toll és papír)
2018. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Pedig én azt javaslom, hogy indítsd el a kommunikációt ( foci, suli, bármi), utána, ha van fogadókészség, megy magától minden... nyilván nem azt gondolom, hogy menj oda, hogy hú de tetszel nekem... lehet ezt finoman is csinálni.
2018. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Facebookon már ismerősöm, de mit írjak neki? Aztán meg ha visszautasít, kellemetlen lenne, hogy találkozunk az egyetemen. Az pedig elkerülhetetlen.
2018. jan. 10. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor élj egyedül és sírj, hogy nem merted megpróbálni.
2018. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez minden ismerkedésben benne van hogy visszautasít..

Ettől nehéz a fiúk dolga.

De egyben büszke is lehetsz magadra hogy mersz lépni.

Én tanácsolnám, de nem kihívóan inkább finoman.

Nehogy megíjedjen.

2018. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem az kellemetlen ha visszautasít hanem ha osszejottok es utana szakitotok... :D En az utóbbi helyzetben vagyok es az az igazán kellemetlen. Egyébként szerintem a legjobb lenne ha interneten írnál neki, legalábbis en azt tennem ha most hasonló szituációban lennek.
2018. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok. Nincs abban semmi olyan hű de kellemetlen! A munkahelyemen néhány hónapja visszautasított az egyik kolléganőm, akit régóta ismerek, de ugyanúgy megmaradtunk barátoknak, a munkánk miatt szinte minden nap találkozunk, jóban vagyunk, néha részemről van 1-1 kósza flört, amit Ő kacéran fogad.


30/F

2018. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szavak nélkül is észre lehet ezt venni..

Nálam egalábbis le szokták venni.


A múltkor csak összepillantottam valakivel és utána folyton erre bámult pl.


Nézz rá hosszaban, mosolyogj rá, stb. HA vevő rád, észre fogja venni, hidd el.

N

2018. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, van-e kedve kávézni, vagy elfogyasztani együtt valahol egy sütit. Jó, ha nem mered, és zavarodban elnémulsz, akkor egy cetlin leírva is odaadhatod neki; vagy akár rajzold le, ahogy együtt ültök valahol, akár utaztok kirándulni:)
2018. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem celtudatos emberek mennek egyetemre . Ra jottem hogy lelki szegenyek is .
2018. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!