Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi cica kérdése:

Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott férfiról van szó nem nagyon nyit felém de azért bezsélgettünk bár keveset meg vannak közös témáink ls én nagyon beleszerettem. Nem hiszem, hogy ő viszont igy érez irántam de tudom hogy szimpatikus vagyok neki, és kedvel csak nem szerelmet érez. Vagy csak nem mutatja ki vagy mert nem tudja vagy mert nem akarja? Nem akarom hirtelen rázuditani mert csak pár hete ismerjük egymést. Én 18 vagyok ő 26 ez a korkülönbség nagy? Amit ő szeretne véghez is viszi de ilyen téren nagyon visszahúzódó. Megakarom magamat szerettetni vele hogy csináljam? (Lány vagyok)
2016. szept. 14. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

ne erőlködj, vagy megszeret magától, vagy nem, ezt nem lehet kiprovokálni, v. praktikákkal elérni.

a korkülönbség nem nagy, de egy 26 éves ffi világa azért alapvetően más, mint egy 18 éves csajszié.


a zárkózott ffiak nem szeretik a nyomulós nőket, ezért én a sorsra és rá bíznám, h. megkedvel-e.

2016. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem nagy a korkülönbség. Hívd el valahova, ahol kettesben lehettek. Tudom, tudom, sok nő és férfi szánalmasnak tartja, ha a nő kezdeményez. Ezekkel a véleményekkel ne foglalkozz, és kezdeményezz. Hajrá!


33F - coach

2016. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy 18 éves "kislány" azért ne feltétlenül kezdeményezzen egy 30-hoz közelítő férfinál, mert nevetség tárgya is lehet, plusz veszélyes, visszaélhet az illető vele (és most általánosságban mondom, nem konkrétan erre a ffira vonatkoztatva.)

egy 18 évesnek még nincs túl nagy párkapcsolati tapasztalata, sem elég ember- és világismerete.


szerintem barátkozz vele, és még egyszer mondom, bízd a sorsra, még csak pár hete ismered, mit akarsz?

semmiről nem késtél le.

2016. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!