Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy nincs már pasim?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom erre a srácra, és szerintem csak azért nem lép, mert azt hiszi, van párom, pedig már nincs. Érzem, hogy ő is vonzódik hozzám, de tisztességes. Én viszont túl vagyok az előző kapcsolatomon, már réges-rég a végét járta amúgy is, és nagyon szeretném megcsókolni ezt az "új fiút" (jaj de furcsán hangzik, de ezt érzem).

Hetente egyszer találkozunk pár órára, de mégis hogy hozzam fel ezt a témát neki? Annyira jóban még nem vagyunk, hogy csak így elkezdjek erről mesélni neki.

22/L


2016. szept. 21. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"már réges-rég a végét járta amúgy is"

Akkor most vége van vagy nem?

Először zárd le valóban a meglévő kapcsolatot, majd ha ezen túl vagy, elhintheted az új kiszemeltnek, hogy bocsi, ma nem vagyok jó társaság, éppen szakítottam a barátommal.

2016. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :) Öröm volt olvasni a kérdésedet.

Hívd el valahova, esti programra, és tereld a témát affelé hogy mit szeretsz, majd tégy egy-két megjegyzést: "na volt barátom ezt rühellte :) "

2016. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobban azzal jársz, ha meghívod egy kávéra. Nyilván rá fog kérdezni valamilyen formában arra, hogy mit is szeretnél, és akkor jelezheted neki, hogy egyedülálló vagy és szimpatikus neked.
2016. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lenne vmi program és remélhetőleg érteni fogja, mert rákérdez, hogy miért nem Pista kísér el? Szóval egy fagyi most nem jó program. Vagy kérdezd meg tőle, hogy van? Mi történt vele mostanában? Hátha visszakérdez. Ha így van, ne úgy indíts, hogy Pistával szakítottunk. Mostanában egyedül vagyok, mennék ide-oda - konkrét helyet mondj -, de hát most menjek egyedül?

Nekem ezek jutottak az eszembe.

2016. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!