Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig az kelti fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az kelti fel az érdeklődesemet akit én nem érdeklek látszòlag túlzottan? Komolyan nem értem magam.22/L

Figyelt kérdés

Szép lány vagyok, valamint jò eszūnek mondanàm magam.

170 cm, kreol bőr, szőkésbarna haj, hatalmas zöld szemek és csinos is vagyok, sokat sportolok.

Egyetemre járok, jó családi háttérrel rendelkezem.

Sokan udvarolnak, rengeteg helyes, jófej, kedves srác de ezek valahogy csak 2 hétig tudják fenntartani az érdeklődésem, utàna tojok ràjuk.

Valahogy mindig csak a rosszfiùk tudnak lekotni, akiket vagy tenyleg nem erdeklek annyira, vagy eljatsszak, hogy nem kellek nekik. Ezek kozul a fiuk kozul nem egy botonben is volt.

Miért érdekelnek ilyenek?

Egyáltalán miért állok ezekkel szóba?

Komolyan nem értem magam.


De igazabol ezek is csak addig amig el tudjak jatszani hogy hidegen hagyom oket, utana ahogy kimutatjak, hogy mar igazabol odavannak ertem, nem erdekelnek.

Azt tudni kell, hogy tokeletesseg-manias vagyok, magam is arra torekszem, hogy az legyek es egy ido utan mindenkiben talalok valami hibat ami visszataszit, es semmi izgalmat nem latok utana egy kapcsolatban miutan elertem, hogy kimondjak, hogy SZERETLEK.


Pedig ugy szeretnem mar ha vkit el tudnek fogadni a hibaival, ugy ahogy van.

Magamat már nagyjából elfogadtam.

Miert vagyok ilyen?

Hogyan valtozzak meg, hogy képes legyek egy normalis embert szeretni es elfogadni, hogy nem tokeletes?

(Ez hulyen hangzik, de mostanaban a legtobbnek mar az illata taszit.)


2018. jan. 4. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a leírást elolvasva több olyan rendes, kedves és korábban sokat csalódott pasi dönt úgy, hogy "na, ez volt az utolsó csepp a pohárban, mostmár tényleg stílust váltok". Örülhetsz, kedves kérdező, mert kérdésed hatására is nőni fog azon rosszfiúk tábora, akik közül majd kedvedre mazsolázgathatsz a jövőben. Mission accomplished.
2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Egyrészt, ha valaki azért lesz “rosszfiú”, mert a gyakorin mások véleménye szerint ez így hatásos, annak nagyon erőltetett szaga lesz és nem szokott beválni. Nem mindegy, hogy valaki rosszfiú, vagy csak eljátssza, méghozzá elég bénán. Hidd el, mi nők érezzük a különbséget a valódi és a tettetett önbizalom között.
2018. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De jó hogy tavaly 3 ilyen lányt leráztam magamról. Sok mindentől kíméltem meg magam.....
2018. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdésed hangneme alapján arra következtetek, hogy nem érzed jól magad ebben a helyzetben. Erre a kérdésre csak felületes válaszokat lehet adni, te vagy az egyetlen, aki ténylegesen meg tudja mondani, hogy mit miért tesz. Ha úgy érzed, hogy nem megy egyedül, esetleg egy pszichológus vagy önismereti tréning segíthet.
2018. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen a sorsod. Lehet, hogy pont ezt akartad megtapasztalni.
2018. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!