Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhatna tőlem egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatna tőlem egy ilyen szuper pasi/csaj?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, aki nagyon tetszik nekem. Minden értelemben motivál. Külsőleg is nagyon tetszik és belsőleg is. Ő egy helyes pasi és még mellette nagyon okos is. Én még csak tanulgatás útján vagyok. És ráadásul súlyfeleslegem is van. Sajnos az előző párkapcsolatomban csak negatív visszajelzéseket kaptam és már félek ismerkedni. Arra gondolok, mit akarhatna tőlem egy ilyen szuper pasi? Mindig kedves és előzékeny velem. Sokat mosolyog a közelemben. Mindig ő jön hozzám beszélgetni és már nekem is meg kellene egy kicsit nyílnom felé, de mikor próbálkozom, jön a „kérdés”. És ha ez nem lenne elég, akkor még nagyon zavarba is hoz. Vagy elkezdek ilyenkor hebegni-habogni vagy épp elcsendesedek és zavart pillanatomba mindenfele nézek csak rá nem. Lehet, hogy csak jó barátok vagyunk, de bennem ez a kérdés nagyon forog. Miért ne lehetne ő megfelelő számomra?! Ti feltettétek már magatoknak ezt a kérdést? Hogy vészeltétek át ezt az időszakot? Milyen megoldást találtatok rá?

Köszönöm a válaszokat.

L


2017. dec. 10. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdést magadnak kell tudnod válaszolni hogy miért te lennél neki a megfelelő? Miért ne? Te tetszel neki és kész. Kit érdekel hogy az előző pasidtól milyen negatív jelzést kaptál? Sosem gondolkodok ilyenen hogy miért pont én kellenék az adott pasinak. Miért ne? Mert benned lát olyat amit másban nem.
2017. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ne azon agyalj, hogy miért pont te.

Nekem pl nem volt olyan párom akin van súlyfelesleg. Van egy csajszi, totál nem foglalkozik vele, magabiztos. Elbűvölt...

Na mindegy ez én vagyok.

Megfogta benned valami, ne azzal foglalkozz hogy mi az, miért, csak sodródj az árral és érezzétek jól egymást! ;)

2017. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak, #1 #2 szerintem eléggé félreértelmezte ezt, ugyanis a srác még randira se hívta el a lányt, csak beszélgetni szoktak. Ez még messze nem jelenti azt, hogy be is jön neki, miért kell mindenbe egyből többet gondolni?


Majd akkor kezdj el ezeken a dolgokon agyalni, kérdező, ha már egyértelmű, hogy többet akar tőled.

2017. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!