Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindent egy lapra kell feltenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent egy lapra kell feltennem, ti mit tennétek? Tudtok adni tanácsokat?

Figyelt kérdés
Egyetemista srác vagyok, 21 éves. Ugye közeleg a félév vége. Nagyon sikeresen belezúgtam egy lányba, aki mindig úgy mosolyog rám hogy el tudok olvadni tőle. Van itt egy, vagyis pontosabban két apró bökkenő: az egyik az hogy nem vagyok az a nagy ismerkedős, több idő kell hogy kibontakozzak, merjek nyitni, ismerkedni. És itt jön a másik bökkenő: a lánnyal sajnos nem azonos a szakom, csak a kar, ergo nem látom őt csak kb. kéthetente egyszer, amikor közös óránk van. Most hétfőn lett volna egy ilyen alkalom, de bolond haverjaim miatt inkább kihagytam azt az alkalmat, mert azt hittem ő sem lesz bent, és így utólag nagyon bánom. Magyarul a kevés lehetőségeim egyikét dobtam a kukába. Mivel már szakosodás és társai vannak terítéken, elég nagy sansz van rá hogy a félév vége (ami 3 hét múlva esedékes) és a vizsgák (már ha lesz olyan ahol összekerülünk) után nem lesz vele több közös órám, lehet látni sem fogom. Teljesen kétségbe vagyok esve, mert képtelen vagyok arra, hogy a semmiből odamenjek és megmondjam neki hogy belé vagyok zúgva, ezt fel kellene (kellett volna) építeni, de félek hogy túl késő. Nem tudom mit tegyek. Interneten nem akarok ráírni mert az gáz. Ti mit tennétek? Minden tanácsot szívesen fogadok, mert nem sok időm/lehetőségem maradt, és túlságosan beleszerettem ahhoz hogy csak úgy elengedjem (és ha jól tudom szingli is). Köszönöm előre is!

2017. nov. 22. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis izguláson és talán egy csalódáson kívül nincs sok midnent veszítened. Ha eddig ritkán láttad, és elhívod találkozni, ha nemet mond, sem fog mindennap elsétálni melletted. Egyébként nem gáz, a lányok ezt nem így élik meg.
2017. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hogy lennél belezúgva, ha nem is ismered?


semmi mély, hosszabb beszélgetés nem volt köztetek.


azért mert vigyorog, és neked attól áll a cerka, izzad a tenyér és pulzál a szívverés, még nem jelenti azt, h. ez szerelem.


amúgy meg ha akarsz tőle vmit, ne légy már ilyen töketlen.


légy férfi.

2017. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova,meginni valamit,egy teát vagy bármit.

Ne várj!!! Tökmindegy hogy neten vagy személyesen. Ha személyesen nem lesz rá lehetőséged a napokban,akkor neten. Telik az idő...

Tényleg nem gáz...hidd el

20L ELTE

2017. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Túlságosan ráparázol a dologra. Nem veszítesz az égvilágon SEMMIT, ha egyszer odamész hozzá és megkérdezed tőle, nincs-e kedve találkozni veled itt és itt. Sőt, abban sincs semmi gáz, ha neten keresed meg. Ha tetszel neki, akkor úgyis mindegy lesz neki.
2018. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!