Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tippeket, tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket, tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

A történet igen egyszerű és prózai.

Egy vidéki főiskolára járok, másoddiplomámat csinálom. Nagyon megtetszett az egyik fiatal tanár úr, és szívesen megismerném. Ő 35, én 29 (l).

Engem nem tanít, mivel egy másik karon vagyok.


Ti hogy közelednétek? /kezdeményeznétek?


2017. okt. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem is tanít, meg felnőtt emberek vagytok, azt mondom hajrá! Hívd el!
2017. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

sehogy.

keress olyat, akit nem sodorhatsz bajba.

nyilván az égvilágon semmit nem akar tőled, ha neked kell kezdeményezni.


más csapatba játszotok, járjál diáktársaddal.

2017. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 es29 éves es nem tanara
2017. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
+ infó: csak párszor láttam a folyosón + pár dolgot hallottam róla az ismerőseimtől. Ebből következi, hogy még sosem beszéltünk, szóval az első lépés valami kommunikáció kezdeményezni történet lenne. :) Intelligens, hirtelen lángolás a témája / tárgya iránt elég béna lenne :D
2017. okt. 18. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit tanít? Ülj be egy órájára. Én annó úgy közeledtem az egyik tanárhoz, hogy tudtam, hogy mi a szakterülete, és kértem tőle egy cikket a témához :-)
2017. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

elég speciális dolgot, ezért ez nem írnám le :)

Nem, sajnos nagyon más területen vagyunk, így nagyon egyértelmű lenne, hogy mire megy ki a játék :D


Másfelől magánrészről... elég sok közös ismerősünk van, de ők abszolút nincsenek róla jó véleménnyel :D

Szóval még talán ez is dob a dolgon.

2017. okt. 18. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként házas,v valami,v esetleg ez nem is érdekel?
2017. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem házas, és állítólag kapcsolata sincs...

legalábbis hivatalosan... 1-2 ügyéről azért szoktam keringeni hírek a folyosón.

2017. okt. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!