Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha, , véletlenül''...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha, , véletlenül'' megcsörgetném az exem, azt elhinné?

Figyelt kérdés
Csak az érdekel elhinné-e, az okáról nem akarok beszélni.

2017. nov. 15. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi értelme? Beszélnél vele, hívd fel, ha csak a hangját akarod hallani, ij
2017. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én egészen biztosan nem hinném el.


22/N

2017. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az okára lennék kíváncsi. Csak akkor hinném el, ha a másik azonnal letenné, vagy max előtte bocsánatot kérne, és többet soha a büdös életben nem jelentkezne. :D Az egy véletlen. De mikor nekiáll velem beszélgetni, hogy ha már így alakult, akkor mizu... Az nemhogy nem hihető, de még szánalmas is.
2017. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük pszichéjét.
2017. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért hinné el?
2017. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem átlátszó.


Miért lett vége te még akarod őt mert szereted..?


Nem tudom valamin nagyon kiakadhatott, ha még szeretnélek örülnék neki hohy hívsz és összejönnénk..


De ha már nem mert nem tudok bízni és/vagy már másé a szívem akkor nem örülnék neki.


Lényeg Nem hinném el hogy véletlen.

2017. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!