Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 30 éves nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 30 éves nőnek van még esélye párkapcsolatra és családalapításra?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Egy 30 éves nőnek már más elképzelései vannak, mint pl. egy 20 évesnek..."


Igen, itt szokott a baj kezdődni.


Mikor 30 évesen úgy dönt a hölgy, hogy most már ideje megtalálni a családalapításhoz tökéletes férfit, és ennek érdekében egy közel végtelen igény listát alkotnak a jövőbeni vagyoni helyzetétől kezdve addig, hogy hetedíziglen csak olimpiai bajnokok és Nobel díjasok lehetnek a felmenőik, hogy gyakorlatilag képtelen lesz bárki is megfelelni neki.



Keress egy normális férfit, reális igényekkel, és nem lesz semmi gond

2017. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Remélem van!!! 29/N
2017. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

30 vagyok. 27 voltam amikor megismerkedtünk. Párom 40, elvált, gyereke nem volt. Első kapcsolat.

Nem felhőtlen, mert mostanra már mindkettőnknek stabil és elég rigolyás a személyisége és sok a feloldatlan trauma, de szeretjük egymás és megoldjuk. A dolog onnantól van veszve, ha egyikünk (már?) nem akarja megbeszélni amit meg kell. Interneten ismerkedtünk meg. 1200km-t költözött, hogy együtt legyünk. Így hozta a sors. Vannak csodák. Jó helyen kell lenni, jó időben.

Kitartás! ;)


Ui.:(Sosem tartanék macskát.)

2017. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

40 éves korig még nem késő gyereket szülni.

Egyik ismerősöm 46 évesen szülte 4. gyermekét.

Viszont ha túl nagy a koclázata a terhességnek (veszélyeztetett) akkor még mindig ott van az örökbefogadás.

Párt keresni pedig sosem késő...

2017. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nekem 37 évesen jött össze az első gyerekem, egy tök jó kapcsolatból, akit 31 évesen ismertem meg. Sajnos a későbbi rész elég szomorúra sikerült de ez első sorban nem rajtunk múlott sajnos.
2017. okt. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Családalapításra majdhogynem iknkább pont hogy a 30 alattiak kevésbé alkalmasak. A szülésre való biológiai alkalmasság csak egy dolog, viszont az is szembetűnő, hogy a nők is egyre később érnek az élet nehézségeivel való küzdéshez.
2017. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Természetesen
2017. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!