Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálom megfogalmazni, de mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálom megfogalmazni, de mi a szerelem? Hogy bizonyitható be hogy nem csak szükséglet a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Próbálom megfogalmazni, de mi a szerelem?

Hogy bizonyitható be hogy nem csak szükséglet a párkapcsolatra? Egy pótlék a magány ellen. Mert akkor hozzá való párt akart, és nem pedig szerelm. Hogyan lehet bebizonyítani a szerelem meglétét? ( És nem csak szüksége van rá valami okból...)



2017. jan. 12. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, ahogy előhoztad... a szerelmet nehéz megfogalmazni, még a legnagyobb filozófusoknak, gondolkodóknak is nehézséget okozott... én szerintem akkor beszélhetünk szerelemtől, ha a másik boldogsága fontosabb, mint a tied (elcsépeltnek hangzik, de igaz), és nem azért jössz össze vele, hogy TE ne legyél egyedül, hanem hogy boldoggá tudd tenni.. igen sokan nem kapják ezt vissza és így könnyű kihasználni a másikat, de én mindig úgy gondolom, inkább vagyok egy naív, de másoknak jót akaró, őszínte ember, aki sokat csalódik, mint önző... mert aki túlságosan önző, az nem képes a szeretetre
2017. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kőbevésem amit irtál , köszönöm neked!

Probáltam ugy feltételezni ezt, ha egy szigeten egy férfi és egy nő van , akkor a nő közeledik a férfihoz , de ha tömeg lenne a férfiakból, észre sem venné azt az eggyet.

Ha érted mit akarok mondani.

2017. jan. 14. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
értem, vagyis remélem hogy értem amit mondsz.. nos ha egy nő és egy férfi lenne a szigeten, biztosan megismerekednének és a fajfenntartás miatt meg amúgy is ellennének, de nem biztos h szerelmesek lennének egymásba...sőt valószínűleg nem és nem biztos h egy oroszlántámadáskor feláldozna egyikük magát a másikért... lehetnének barátok is csak simán... ha meg sok férfi lenne a szigeten miért ne venné észre a nő attól még pont azt az egyet aki neki tetszik? én világéletembe visszahúzódó "láthatatlan" lány voltam, mégis sok fiú észrevett... pedig nem vagyok különösen szép vagy különösen jó fej...
2017. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!