Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 30 éves nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 30 éves nőnek van még esélye párkapcsolatra és családalapításra?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Írjatok még. Esetleg történeteket, akik nem a nagyon fiatal éveikben találtak párra .

És aki vágyik társra, mik az elképzelései ? Nők is írhatnak.

Foglalkoztat a téma. Jó olvasgatni. :)

És észrevettem, hogy trollok is akadnak bőven, azért vannak itt rendes emberek is.

2017. okt. 16. 22:59
 22/37 anonim ***** válasza:
48%

Persze. Viszont jó lenne alaposan kielemezned, eddig miért nem sikerült.

Rengeteg 30-as nő azért van egyedül, mert borzasztó a természete, egy beképzelt cinikus bunkó, de közben az egekben az elvárásai, amivel inkább csak nyugtatgatják magukat. Az egész 30-as éveik egy meghosszabbított kamaszkor, egyéjszakás viszonyokkal meg hányásig tartó bulikkal a csapatépítő tréningeken. Ilyen nőtől épeszű férfi nem akar gyereket.

Ha családra vágysz, akkor elsősorban az életviteledet kell úgy berendezni, hogy az leginkább hasonlítson arra, ahogyan egy családban is élnél. És igen, azt is meg kell tanulnod, hogy a pusztán szexre hajtókat, a totálisan alkalmatlanokat kizárd és ne fecsérelj rájuk időt.

2017. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem a kolléganőim többsége 35 felett házasodik, és vállal gyereket.


Egy nagy cégnél dolgozom irodai közegben, rengetegen a karrierjükre fókuszáltak, és most révbe érnek minden téren.


Szóval szerintem egyre jellemzőbb, hogy 30+ jön el a családalapítás ideje, és nagyon kevés nőt ismerek (vagy olyan férfit, akinek a felesége ilyen), aki a húszas éveiben vállalt babát.

2017. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

#19 nem hiszem el, hogy visszatértél :D 😄


Kérdező, ha családot szeretnél, még minden esélyed megvan rá. Igaz, nekem nem ez volt az elsődleges célom, hanem találni valakit akivel jól érzem magam, aki előtt nem kell másnak mutatnom magam mint amilyen vagyok, és akit nem akarok megváltoztatni. Már a macskás vénasszony szerepre készültem, amikor megismertem őt. Még mindig alig hiszem el, hogy tényleg létezik ilyen ember, és nem csak álmodtam az egészet. Szóval ne add fel, legyél optimista, és zárd le a múltat.

2017. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

#22, nem hiszem, hogy elviselhetetlen a természetem, bár vannak hibáim, amikkel tisztában vagyok. És tudok őszintén bocsánatot kérni, elvállalni őket.

Nekem eszem ágában sincs bulizni, csapatépítő tréningre járni, stb... Nem világom a bulizás. Régen persze mentünk néha. De nem hányásig.

Volt egy kapcsolatom, amelyben a Sors azt akarta, hogy ne szülessen meg a gyermekem :( Ez megmérgezte a kapcsolatunkat, bár sokat küzdöttünk érte...

De ez elmúlt...

Nincsenek az elvárásaim az egekben.

2017. okt. 16. 23:29
 26/37 A kérdező kommentje:

#24, de jó, örülök Nektek :) Legyetek mindig boldogok. Hány éves voltál, amikor megismerted, ha szabad kérdeznem ?

És milyen Ő, akire vágytál ?

2017. okt. 16. 23:34
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Van persze. Miért ne lenne most kezdesz csak élni. A gyerekkel mondjuk lehet nem árt igyekezned ha szeretnél, nem rosszból mondom.


17-es El se hiszem hogy visszatért az eredeti Turcsy már féltünk hogy elemészett az önutálat. Látom máshol is kifejtetted a nézeteidet sírok komolyan mondom ;DD

2017. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz kérdező ? 30 évesen kezdesz igazán nő lenni :)
2017. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

#28, igaz... Csak hát sokaknak az a véleménye, hogy egy ilyen korú nő ne vállaljon gyereket, nem ideális már...

És lehet, hogy már kapcsolatra is 20-25 éves lányokat keresnek.

Egy 30 éves nőnek már más elképzelései vannak, mint pl. egy 20 évesnek...

2017. okt. 17. 00:19
 30/37 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, csak úgy kell neki is hozzáállni.
2017. okt. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!