Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiszel abban, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy egyszer visszatér az a személy az életedbe, aki most a múltat jelenti?

Figyelt kérdés

és pozitív kimenetelű is lenne a történet:)

vagy ezek csak gyermeki álmok és nincs ilyen?



2017. okt. 16. 15:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen és visszajött. Első nagy szerelmem, szakítás után nagyon a padlóra küldött. Életem legrosszabb időszaka volt. Aztán megkeresett két év után, átment egy-két dolgon ő is én is. Én kicsit lelkileg megkeményedtem, ő olyan maradt amilyen, de mivel már nem vagyok szerelmes ezért látom a hibáját és tudom hogy nem fog működni sehogy sem. Igazából nem is értem, hogy tudtam ennyit nyelni akkor és szemet hunyni ezek felett. Egy tanulság volt, hiába jött vissza, nem volt már ugyan az az ember és én sem vagyok olyan mint akkor. Nem bánom, hogy újra találkoztunk, kellett ez ahhoz hogy végleg lezárjam ugyanakkor szomorú is vagyok, mert elveszett vele együtt ennek az egésznek a nosztalgikus romantikája. Kiábrándultam teljesen. Most a régi jó emlékekhez társul a mostani rossz. Nem jó az, ha a múltban lévő személy hatással van a jelenedre.
2017. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van ra esely, a kerdes inkabb az hogy ez szamitani fog e akkor mar?!:)
2017. okt. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

20 év után az első szerelmemmel újra összejöttünk. Akkor 2 évig tartott. Most 2 hónapig. Alkoholista lett. Ha nem lett volna, akkor valószínűleg együtt maradunk. Csakhogy ha nem alkoholista, akkor meg nem jöttünk volna össze. De nagyon örülök hogy így történt, mert végig hiányzott. Így le tudtam végre zárni.


Volt egy másik eset is, az nem ilyen távoli, csak 1 év a különbség a szakítás után. Annak nem tudom mi lesz a vége. Talán összejövünk, de az már most is látszik, hogy volt annak idején oka a szakításunknak. Csalókák az emlékek, inkább a jó dolgok maradnak meg.


Egy rokonom 8-szor költözött össze valakivel meg szét 20 év alatt. Egy másik megpróbálta valakivel 20 évesen, 40 évesen és 60 évesen is. Egyszer sem működött egy-két éven túl.


Én nem tudok pozitív kimenetelű történetet. Elvileg azt gondolnám lehet, hiszen vannak akik nagyon sokat változnak pár év alatt is. Nemhogy 20. Mintha egy másik ember lenne.

2017. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy NEM tér vissza.


Sokat bántott érzelmileg...

2017. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Visszatért és velem van. :)
2017. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

19-es válaszoló vagyok.

Végül úgy döntöttem, megpróbálom vele és egyelőre jó döntésnek tartom. :) Futni nem szabad utána, kedves kérdező, de ha úgy alakul, akkor talán, azt akkor érezni fogod, de ha van lehetőség, nehogy miattam ne használd ki!Engedd el a múltat valahogy, és ha itt az ideje, ha valaha eljön, akkor úgyis utat tör maganak

2018. jan. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miatta* oups, haha
2018. jan. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!