Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiszel abban, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy egyszer visszatér az a személy az életedbe, aki most a múltat jelenti?

Figyelt kérdés

és pozitív kimenetelű is lenne a történet:)

vagy ezek csak gyermeki álmok és nincs ilyen?



2017. okt. 16. 15:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy meg minden, de nem elég csak hinni.

A reményed egyszer meghal, mi lesz utána? Semmi.

A célokért tenni kell.

2017. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ami egyszer nem működött, az nem fog másodjára sem. Nem jó az újramelegített leves. Annyit érnél el vele, hogy visszaesnél arra a szintre, amin akkor voltál.
2017. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 D. Brasco ***** válasza:

Nem hiszek benne,es ne is jöjjön vissza!

Amúgy sem jo dolog ez a hátrafelé tekintgetes....vagy ta autót is ugy vezetsz hogy állandóan a visszapillantot nézed??

2017. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Penetra, szennylapimitálóak ezek a negatív kommentek :D
2017. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

Mi az értelme ezeknek a baromságoknak? Ez csak egy üres romantikus közhely. Ha most valaki leír egy ilyen sztorit, akkor ezentúl elhiszed, hogy valami rejtélyes kozmikus erő segít neked, és hátradőlsz, hogy úgyis minden rendben lesz, nem kell tenned semmit? Remélem, nem :D


Úgyhogy nem, nem hiszek ebben, sem semmi hasonló felesleges butaságban sem.

2017. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
már nem...
2017. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben és nagyon remélem, hogy aki a múltban van, az ott is marad, hiszen okkal van ott.
2017. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretnék egész életemben csak körbe-körbe járni, és mindig ugyanoda visszajutni.
2017. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem visszatért. Mondjuk, hosszú időn át húztuk a dolgot, kisebb - nagyobb megszakításokkal.. egy időben halálosan szerelmes voltam belé, aztán vége lett, sokáig nem tudtam elengedni, aztán volt amikor elkezdtünk újra találkozgatni, majd ismét vége.. és most itt lenne a lehetőségem, hogy az enyém legyen, de talán annyira elhúzódott ez az egész, elmúlt, mintha szépen lassan elhervadt volna az iránta érzett szerelmem, vonzalmam virága. Ő akarja, én meg nem. Egykor azt gondoltam, örökké ott fog lebegni a háttérben, bárkivel is legyek, vagy akár ha nincs is senkim, hogy mindig vissza-vissza fog térni, de már ebben sem vagyok biztos.
2017. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem, mert az elválás elég fájdalmas volt és túl sokáig tartott amíg feldolgoztam, hogy nem velem lett végül.


Úgyhogy ha hinnék is benne és be is következne akkor sem akarom.

2017. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!