Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek van olyan szemely aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan szemely aki tiltott gyumolcs a szamotokta?

Figyelt kérdés
Vagy titkos szerelmed akirol senkinek sem beszelsz?
2017. jún. 26. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Általában mindenki, aki kapcsolatban van. Tudom, ezzel baromira lerontom az esélyeimet, és olyanokat hagytam ki, akiket talán örökké bánni fogok, de ezt diktálja a lelkiismeretem.
2017. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, akik foglaltak. Nekem sem esne jól, ha bele akarnának köpni a levesembe.
2017. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy titkos szerelmem van csak , és róla kevés embernek beszélhetek mert van egy férje is.
2017. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Van. :)
2017. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Tiltott gyümölcs nincs és nem is valószínű, hogy lesz.

Azonban titkos szerelmem volt, akiről azért nem beszéltem senkinek, mert bármennyi erőfeszítést is tettem érte, csak nem jött össze. Olyasmiket is megtettem, amiken azóta is csak csodálkozom.

2017. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Van.
2017. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Van, sajnos. Exem legjobb barátja.
2017. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nincs.
2017. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt. Egy tanáromba voltam nagyon belezúgva. Ő sztem nem érzett így irántam, legalábbis jelét nem nagyon láttam, de ha még azt is láttam volna, nem léptem volna meg, mert nagyon nagy balhét hozott volna maga után, ha kiderül (az ő állásába került volna, engem kiközösítettek volna).
2017. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, egy férfi, aki minden reggel bejön a boltba.

Felesége és gyereke van, mint utóbb megtudtam. Nyilván látja és érzi, hogy bejön nekem, de ennél tovább nem kívánok lépni.

2017. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!