Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gm diéta? Nem terheli meg...

Gm diéta? Nem terheli meg nagyon a szervezetet?

Figyelt kérdés

Kedden szeretnem elkezdeni a gm dietat. Pentekre pont a banan nap jonne ki , a negyedik nap es az ugy jo is lenne. Az lenne a kerdesem, hogy ez mennyire terhelne meg a szervezetem? Irta is hogy a harmadik napon felgyorsul az emesztesem. Ez azt jelenti hogy tobbszor kellesz wcre jearni elvegezni a nagydolgomat? Esetleg hasmenest is okozhat? Inkabb ne vallaljam be most az osztalykirandulas elott? Meg sosem csinaltam semmi ilyesmit.

Szemelyes tapasztalatokat is szivesen meghallgatok.

16/L



#diéta #gm dieta #gyumolcs es zoldsegnap
2017. máj. 21. 21:28
 1/3 anonim válasza:
Ez egy baromi nagy marhaság! Az ilyen villám diéták után 2* annyit fogsz visszahízni, mint amit leadtál.
2017. máj. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelmes ember ilyen hülyeséget nem csinál. Tanulj előbb a saját tested működéséről!

Komolyan tönkreteheted magad, ha elindulsz ezen a lejtőn!


[link]

2017. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezzel csak méregteleníteni akartam, nem fogyókúrázni, de ezek szerint így is több hátránya van mint előnye...
2017. máj. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!