Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Naív gondolkodásra utal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív gondolkodásra utal, hogy én abban hiszek, hogy nem kellenek elvárások, mert ha olyan személy találunk, akit megszerethetünk akkor legyen bármilyen nehézség a szerelem mindent legyőz?

Figyelt kérdés

Én abba hiszek, hogyha nem állítunk fel felesleges elvárásokat, akkor könyebben tudjuk megtalálni a szerelmet. Mert mi van akkor, ha valaki mindenben megfelel, de nem tudunk beleszeretni és ha esetleg semmibe se felel meg, mégis megszeretjük.

Én pl. egy lánytól nem várok el közös érdeklődést, anyagi helyzetet, végzettséget, színvonalat stb. Ettől függetlenül nem jönnék össze bárkivel az a fontos, hogy mind küllemre mind belsőre szépnek találjam és érezzem azt, hogy tudnám szeretni.


2017. febr. 19. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Elvárások elég érdekesek. Nekem egyetlen elvárás, hogy legyen okos/normális.

De ez olyan nagy, hogy sok embert kaszál már.

2017. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ellentmondásba keveredtél magaddal:


"nem kellenek elvárások,"


vs.


"Ettől függetlenül nem jönnék össze bárkivel"


Mégiscsak vannak elvárásaid valamilyen szinten, hisz nem jönnél össze akárkivel!


Egyébként pl. amiket példaként felhoztál azok egyébként se számítanak, tehát elég sz..r példákat hoztál fel.

2017. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az elvárásokat én úgy értettem, hogy nem csinálok ilyen elvárási pontokat, hanem ha megtetszik és jól érzem magam vele, akkor szivesen együtt lennék. Csak látom, hogy egyesek szeretnek elvárási listákkal jönni, mint némely lánynál egy jó munkahely, kocsi, ház. Undorodom az ilyenektől.
2017. febr. 19. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Majd rájössz pár szar kapcsolat után hogy kellenek az elvárások. F34
2017. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Azt hiszem egyet értek veled. Soha nem voltak elvárásaim.

Jó a másikkal vagy nem. Ebbe, benne van minden. Ez egy össz kép és nincs hogy ilyen, vagy olyan legyen a külső. Ennyit, vagy annyit kell neki tudni. Nincs hogy okos legyen, mert miben, mennyire? Vagy humoros legyen, na és, milyen humor? Hétköznapi, fanyar, fekete?

Össz kép, benyomás oké és van érzelem vonzalom.

2017. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Pl az is elvárás, hogy ne legyen alkoholista. Nekem ez fontos. Tudom, ostoba vagyok.
2017. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Ezzel semmi baj nincs! :) Én se szeretném, hogy alkoholista legyen.
2017. febr. 19. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Akinek rossz tapasztalata volt, biztos lesz kritérium. Ilyen az agresszív, alkoholista, nőcsábász, gazdasági/ lelki parazita, svindler, aberrált, frusztrált csak hogy egy párat említsek.

Az pedig mese habbal, hogy ha szereted majd elnézed neki ezeket, vagy ezek hozományait, mert a kettő üti egymást.

Én értem, hogy mire gondolsz, csak nem a legszerencsésebben fogalmaztad meg.

Sok mindent lehet tolerálni vagy elnézni vagy ha nem kifejezetten a zsánered még beleszerethetsz, ez mind igaz, de vannak pontok amiben jobba ha az ember a józan eszére hallgat bármilyen csábító is az ajánlat. És ez nem merevség, csak tapasztalat...

2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jönnél össze alkoholistával, akkor pedig vannak elvárásaid. Nagyon helyesen.

Valóban fölösleges leírni az ideálunkat, mert úgysem olyanba szeretünk bele, de a 'ne legyen alkoholista' vagy a 'ne drogozzon' teljesen reális, és tapasztalatból tudom, hogy a szerelem ezeket a dolgokat pont nem szokta legyőzni.

2017. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, naiv vagy és butuska.


"Mert mi van akkor, ha valaki mindenben megfelel, de nem tudunk beleszeretni és ha esetleg semmibe se felel meg, mégis megszeretjük."


Tündérországban meg a "csak néz ki a fejéből"-életet élő embereknél ez lehetséges, de azért egy önmagára valamilyen szinten igényes embernél ilyen nem fordul elő. És nem kocsira meg házra kell gondolni, hanem emberi tulajdonságokra. Ez a "jól elvagyunk, járjunk" egészen addig működik csak, amíg valamilyen probléma nem merül fel, ott viszont rögtön kijönnek a hibák, és jön a sírás. Meg lehet nézni, hogy az ilyen, meg a kizárólag szenvedélyen alapuló kapcsolatok a legrosszabbak, az ilyenekben sok a veszekedés, a balhé, a válás, a hiszti, és a kétségbeesés. Mert csak "jól érezték magukat egymással".

2017. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!