Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelem veget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem veget erhet felreértések, rossz kommunikacio vegett, vagy egymasra talalnak a vegen a felek?

Figyelt kérdés

Nekem hianyzik a volt baratom, volt köztunk 2 het szunet összeveszes miatt, bevallom en is hatarozatlan vagyok , nem vagyok következetes , nem tudom mit akarok egy kapcsolatban, akarom minden magatol jöjjön, es ez éket vert a kapcsolatunkon.

Elvartam volna h többet is tegyen, nehez eligazodni rajta is, sokszor a az erzesem h tesztel , azert ajanl hazassagot , közben gyuru sehol , se csokor virag....

Azt hiszem szinglinek hazudta csak magat de nem az. Sok mindent nem tudok rola , mert az en eletem helyhezköt nem tudok nyomozni utana.

Ugyanakkor semmit nem is vartam töle merr felek az összeköltözestöl , hazassagtol mivel mar megégettem magam egyszer ....

Tehat el is varnek töle dolgokat de batorsagom ninvs azokhoz amiket elvarok, pl komoly kapcsolat mert ugy erzem nem vagyok ra keszen...

Igy haragudni se kene ra , hiszen semmire nem vagyok kesz egyelöre....

De mindig kerdi hogy vagyok ramir ami jo es az a keves ami törtenik köztunk az ugy erzem eleg , többet nem tudnak nyujtani ...

Mit lehet tenni ? Teljes a kaosz a fejemben ....

Mikor sokadszor leraztam mert ugy ereztem h nem öszinte es megcsal vagy elettarsa van nem tudom ma sem, most az egyszer komolyan vette es ket hetre eltunt.

En azalatt a ket het alatt elkönyveltem h vege , habar szenvedtem de megprobaltam elfogadni , utana megint jelentkezett de szerintem ha ö is a hata möge tett mert mostanaban ritkan talalkoztunk...

Szeretnem tisztan latni a helyzetet



2016. júl. 6. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze a gondolataidat és magadat azután írj neki egy levelet amiben kifejted az érzéseidet majd küldd el neki és máris megfogsz könnyebbülni! Én kicsit hasonló helyzetben voltam és megtettem! Azóta együtt vagyunk kisebb problémákkal:) Sok szerencsét és kitartást!
2016. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz , hat ez nem lesz egyszeru
2016. júl. 6. 02:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon össze vagy zavarodva, ez látszik. Nem tudod előbb esetleg magaddal megbeszélni, hogy mit is szeretnél? Tudom hogy ez nemkönnyű, mert a korábbi tapasztalatok miatt bizonytalan vagy (én is ilyen vagyok), de az biztos, hogy ezzel a pasival a leírásod alapján valami nem stimmel! Szóval szerintem jók a női megérzéseid, hogy nem kellene még elhamarkodni az összeköltözést, házasságot. Én szerintem tovább kellene keresgélni, mármint párt. Hozzád nem szerencsés egy ilyen bizonytalan, ingatag pasi, mert csak még inkább elmélyül a Te bizonytalanságod is.
2016. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2016. júl. 6. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem a legtöbb emberi kapcsolat (nem csak párkapcsolat és szerelem, de azok is) általában pont a rossz kommunikáció miatt romlanak és szűnnek meg. ha az egyik fél nem tudja, hogy mit akar és vár a másik, akkor legfeljebb a véletlenen múlik, hogy sikerül-e jókor jót csinálnia, megfelelően reagálnia. sokan álmodoznak róla, hoyg a szőke hercegnek nem kell mondani, hogy mit szeretnénk, mert ő majd magától pont olyan lesz, amilyet szeretnénk és minden tökéletesen fog vele működni. de az élet nem olyan, mint egy mese. a kommunikáció pontosan arra való, hogy segítsen megoldani a problémákat, elmondani a másiknak, hogy mit is szeretnél tőle, mire vágysz és hogyan tudná megadni neked, meg persze, hogy ő is elmondhassa, hogy tőled mit szeretne és hogyan lehetnétek szerinte boldogak. aztán, ha sikerül közös nevezőre hozni a dolgokat, akkor vagy kiderül, hogy ugyanazt akarjátok és hajlandóak vagytok tenni is érte, hogy működjenek a dolgok, vagy kiderül, hogy mindketten totál mást akartok és ez soha nem is fog jól működni köztetek, úgyhogy inkább mást kell keresni.


mindenképpen javítsatok a rossz kommunikáción. lehet, hogy ebben segíthet az is, ha egy-két-három baráttal is átbeszéled a dolgokat, mert segít legalább rendezni a saját gondolataidat, vágyaidat, problémáidat, de esélyes, hogy egy pszichológus, vagy coach rutinosabban tud belekérdezni a problémás dolgokba, kívülállóként szemlél és jobban tud segíteni magadból felhozni a saját válaszaidat, mivel ők ezt tanulják évekig. aki csak barátságból beszélget veled, az jót akar neked, de a szakértelme nem biztos, hogy megvan hozzá, hogy hogyan is lehet javítani a kommunikációtokon.


szerintem érdemes lehet ezt a videót megnézned, hátha segít elgondolkodni pár dolgon és esetelg találsz benne számodra hasznos gondolatokat:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2016. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!