Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek rossz érzésetek lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rossz érzésetek lenne ettől?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal megismerkedés után történik az alábbi. (Ezt követően szerelem, és komoly kapcsolat.)

Szóval az egyik fél egy helyen lát pár alkalommal valakit az ellenkező nemből, és felfigyel rá, hogy jól néz ki. Egyébként nem beszélnek.

Aztán telefonban említi a legközelebbi barátjának, sőt ír is róla 1-2 sort, hogy hány cm magas az illető, mit sportol, meg hogy "elég jól néz ki :)"

Szóval már ott volt neki a másik, mégis akkora benyomást tett rá, hogy említésre méltóvá vált.

Párja rendkívül bejön neki, szép; és akkor még nem volt szerelmes.

Most neg folyton morog hogy nem lépek túl ezen, mert nen jelentett semmit. Tudom, hogy jelentéktelen, csak rossz érzésem van tőle.



2016. máj. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember, kifolyik a szemem is, miközben értelmezni próbálok.
2016. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem attól van rossz érzésem, hogy nem értem a kérdést.


Szóval másfél hónapja jártál a pasiddal, amikor neki megtetszett egy ismeretlen lány, akiről a barátjának is mesélt, és te azóta nem tudsz ezen túllépni? Jól értem? Hát, ennél nagyobb tragédiák is történnek az életben, szerencsés vagy, hogy téged eddig elkerültek.

2016. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha nem beszéltek, akkor honnan tudja, hogy mit sportol?
2016. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert azon a helyen bemutaták a lányt. És csak most tudtam meg tegnap éjjel.
2016. máj. 6. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
És ennek a legközelebbi barátjának amúgy van párja? Nem lehet, hogy neki akarja ajánlani a csajt?
2016. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy neki ajánlotta.
2016. máj. 6. 13:17
 7/7 anonim válasza:
Miért van a kulcsszavak között a kűzdősport? És miért nem lehet ez normálisan és nem E/3 ban leírni?
2016. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!