Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olykor-olykor nincs olyan érzésetek MSN-ezés után, hogy ez most elég rossz/negatív volt?

Figyelt kérdés

Az MSN szar. Viszont olykor nélkülözhetetlen, és ingyenes.


Szal volt már veletek, hogy valakivel tök jól elbeszélgetettek, olykor meg a beszélgetés "rideg" volt.


Persze ennek sok oka lehet...pl. lehet, hogy bár jóban vagy az illetővel, de épp rosszkor zavartad, lehet hogy tanult...


De az is lehet, hogy vmi változott a viselkedésében irántad...


2010. máj. 15. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát max ha fontos az illető..
2010. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen volt már, sokat jelent nekem az illető , nem tudom hogy ezt ő hogy látja de mintha kölcsönös lenne,remélem,és néha olyan hülye érzésem van egy beszélgetés után
2010. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Bár én utálom az MSN-t. A Skype az egyetlen amit használok.
2010. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haverokkal ilyen nincs, néha válaszolunk egymásnak, de sose lesem mikor ír már...

Exemnél volt, mikor még ismerkedtünk. Nagyon jó volt vele beszélni órákon át...mivel nem tudtunk mindig találkozni.


Viszont negatív tapasztalatom nincs. Mivel ha néha-néha ír valaki akkor se esek pánikba, vagy mert dolga van és nem ír...egyedül a k*rva sok smiley szokott zavarni.

2010. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen volt. Amikor a volt pasimmal ismerkedtünk és órákat beszélgettünk utánna elgondolkoztam rajta hogy nem néz e tiszta hü.lyének azért amiket írtam neki. Féltem hogy nem jöttem be neki azért amiket írtam mert nagyon össze akartam vele jönni.

Máskor is volt már, akkor amikor valaki olyan vett fel msnre akir még annyira nem ismertem és nem tudtunk még miről beszélgetni.

2010. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mindez nincs meg élő, személyes beszélgetésnél?

Abszolút semmit nem játszik, hogy chantelve vagy szemtől szembe beszélgetsz-e, ugyanúgy hangulat és alkalom válogatja a "szájízt" amit a végén hagy.

2010. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!