Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Naív gondolkodásra utal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív gondolkodásra utal, hogy én abban hiszek, hogy nem kellenek elvárások, mert ha olyan személy találunk, akit megszerethetünk akkor legyen bármilyen nehézség a szerelem mindent legyőz?

Figyelt kérdés

Én abba hiszek, hogyha nem állítunk fel felesleges elvárásokat, akkor könyebben tudjuk megtalálni a szerelmet. Mert mi van akkor, ha valaki mindenben megfelel, de nem tudunk beleszeretni és ha esetleg semmibe se felel meg, mégis megszeretjük.

Én pl. egy lánytól nem várok el közös érdeklődést, anyagi helyzetet, végzettséget, színvonalat stb. Ettől függetlenül nem jönnék össze bárkivel az a fontos, hogy mind küllemre mind belsőre szépnek találjam és érezzem azt, hogy tudnám szeretni.


2017. febr. 19. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

>legyen bármilyen nehézség a szerelem mindent legyőz


Ez a LEGNAGYOBB naivság. A szerelem önmagában semmit, de semmit nem old meg. Eltakarja, elodázza a problémákat, de nem oldja meg. A problémát te és a párod oldhatjátok meg, úgy, hogy megtanultok jól kommunikálni és megismeritek saját magatokat és egymást is, őszintén, empatikusan, kompromisszumkészen viselkedtek egymással.


Ezen kívól igazat adok abban, hogy minél kevesebb elvárást kell támasztani mind az ismerkedés, mind a kapcsolat során.

2017. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!