Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy érez most az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy érez most az első szerelme/komoly kapcsolata iránt?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párkapcsolatomra cseréltem az előzőt, mert megcsalt, több sebből vérzett a dolog.

Most épp nálunk sem felhőtlen a boldogság, több probléma is van. Hirtelen ötlettől vezérelve megnéztem az első szerelmem adatlapját FB-n. Persze ismerősei közül törölt már régebben, mivel nem volt kíváncsi az új kapcsolatomra.

Vannak képei fenn, amit így is látok és ahogy megnéztem őket, még mindig érzek iránta. Vonzónak találom és nem utálom, nem haragszom rá annak ellenére sem hogy megcsalt. Kis szomorúságot érzek, hogy így alakult, meg azért hiányzik is.

A jelenlegi páromat is szeretem, de utóbbi időben a sok probléma miatt nagyot zuhant a szememben. Szakítás is szóba került, de jók vagyunk együtt, hűségesek, nem akarjuk feladni ezek miatt.

De ahogy így belegondolok, ha az exem bepróbálkozna szerintem nem tudnék nemet mondani neki. Szerencsére nem fogok vele találkozni, nem vagyunk semmilyen módon kapcsolatban egymással a szakítás óta (3 éve).



2016. ápr. 29. 19:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és az első kapcsolat 4 évig tartott. a mostani 3 éve tart.
2016. ápr. 29. 19:39
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki akinek egynél több kapcsolata van, annál van egy rangsor. Nekem eddig három hosszú kapcsolatom volt, s második volt a legjobb. Az első komoly kapcsolatnál egyszerűen elmúlt a szerelem. ennyi.

31F

2016. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem értem miért voltam vele 1,5 évig. Mai eszemmel a hideg ráz az embertől. Mondjuk már lassan 15 éve, hogy véget ért, szóval egészen más vagyok már.
2016. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Közel 50 felejthető kapcsolatom volt, és csak három véresen komoly. Az utolsó évtizedek óta tart. Ő a feleségem. De a dolog természetéből adódóan, amíg bennük voltam, amíg tartottak, mindegyikről úgy éreztem, hogy ez a legnagyszerűbb, a legidőtállóbb, a legszentebb szerelem. Utólag derül csak ki, hogy amit annak hisz az ember, múló kis momentum volt csupán az életében.
2016. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor nem értem miért érzek még iránta vonzalmat. Nem kéne már hidegen hagynia 3 év után nulla találkozással és beszélgetéssel?
2016. ápr. 29. 19:59
 6/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nálam ez közel egy év után van így. Nem tudom mit érzek igazából iránta, valami erős kötődésként tudnám a legjobban leírni. Lehet, hogy szeretetnek nevezhető, nem tudom pontosan. Mondjuk már mással van együtt, de én is voltam azóta mással, mégis meg van még ez az érzés. És talán meg is marad még nagyon sokáig.
2016. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron lesz 3 éve, hogy szakítottunk előző barátnőmmel, akivel szintén 4 évig voltunk együtt, bár majdnem meglett az 5. Mit érzek iránta? Nehéz megfogalmazni, hisz az 5 év mégis csak 5 év volt. Nagyon ritkán látom, sehogy sem tartjuk a kapcsolatot, nem túl nagy boldogságban lett vége a kapcsolatunknak anno. Ha mégis összefutok vele, akkor azért előjönnek a régi emlékek, pár napig még el is gondolkodom utána, hogy milyen lenne vele újra. Bár ez esélytelen lenne, mert ő utál engem szerintem.

Sokat változtam az utóbbi időben, felismertem a hibáimat, nem tudom mit hozna, ha újra kezdenénk netán. Szívesen elbeszélgetnék vele, hogy mi történt vele az utóbbi 3 évben, hisz a kapcsolatunk előtt is ismertük egymást barátilag, sajnálom, hogy addig fajult a helyzet, hogy már csak max köszönésig jutunk. Biztos megzavarodnék érzelmileg, ha újra esély lenne egy kapcsolatra.


30F

2016. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is számít, amikor oviban nagyon tetszett az egyik csoporttársam? :-)
2016. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Párommal beszéltünk exekről és ő utálja az exét, mert megcsalta többször is, meg azért eléggé kihasználta stb.

De ők még régebben szakítottak 6-7-8 éve kb. És még mindig ilyen heves utálatot vált ki...Bár azért mikor összefutnak normálisan elbeszélget vele.


Én viszont nem tudom utálni, pedig nálunk is voltak cifra dolgok. Olyan rossz érzés, hogy tudom, hogy él, nem is messze tőlem, de mégis olyan mintha nem lenne. Ahogy néztem neki azóta sincs semmi komoly, csak fiúkkal van közös képe.

2016. ápr. 29. 21:22
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt szabad tudni, miért cserélted le őt a mostani kapcsolatodra? Tudsz olyan konkrét dolgot mondani, ami miatt úgymond hiányzik az életedből a régi párod?
2016. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!