Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy érez most az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy érez most az első szerelme/komoly kapcsolata iránt?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párkapcsolatomra cseréltem az előzőt, mert megcsalt, több sebből vérzett a dolog.

Most épp nálunk sem felhőtlen a boldogság, több probléma is van. Hirtelen ötlettől vezérelve megnéztem az első szerelmem adatlapját FB-n. Persze ismerősei közül törölt már régebben, mivel nem volt kíváncsi az új kapcsolatomra.

Vannak képei fenn, amit így is látok és ahogy megnéztem őket, még mindig érzek iránta. Vonzónak találom és nem utálom, nem haragszom rá annak ellenére sem hogy megcsalt. Kis szomorúságot érzek, hogy így alakult, meg azért hiányzik is.

A jelenlegi páromat is szeretem, de utóbbi időben a sok probléma miatt nagyot zuhant a szememben. Szakítás is szóba került, de jók vagyunk együtt, hűségesek, nem akarjuk feladni ezek miatt.

De ahogy így belegondolok, ha az exem bepróbálkozna szerintem nem tudnék nemet mondani neki. Szerencsére nem fogok vele találkozni, nem vagyunk semmilyen módon kapcsolatban egymással a szakítás óta (3 éve).



2016. ápr. 29. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 5 éve ért véget az első, talán kicsit komolyabbnak mondható kapcsolatom, de az biztos, hogy érzelmileg számomra nagy durranás volt- első szerelem, az bizony sosem könnyű. De már ha nézem a FB-n a képeit az sem zavar, hogy a nemtudomhanyadik barátnőjével pózolgat meg minden, már bőven túl vagyok rajta. Élőben lehet, hogy más lenne, nosztalgikus, talán akkor megdobbanna a szívem, de így egyszerűen semmilyen hatással nincs rám. Pedig most a kérdés kedvéért gyorsan meglestem, hátha van valami izgalmas változás, de nem. Mondjuk, ha esküvői képeket látnék nála, akkor talán más lenne a helyzet. Egy ideig féltékeny voltam az utánam következő barátnőjére, de minthogy 3 évig voltak együtt, idővel csak belenyugodtam. Mostanra már valahogy nem érdekel a dolog :)

Egyébként lehet, hogy az is közrejátszik, hogy az eltelt években nagyon nem az előnyére változott. Fura tokaszakállt növesztett és valami borzasztó öltözködési stílust kezdett el nyomatni. Amikor jártunk, akkor pedig még jól nézett ki. Ha most bepróbálkozna, szerintem minden további nélkül mondanék nemet, pedig volt idő, amikor bármit megadtam volna azért, hogy ismét közeledni kezdjen.

2016. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azért cseréltem le, mert megcsalt és mert már nem szeretett úgy, nem tudtam kimozdítani otthonról, folyton csak gépezett, meg kondiba járt néha, végén a szexért is én "könyörögtem". Tehernek éreztem magam mellette, de ő sem bírt elengedni, mikor szakításra került a sor. Sokáig ment a huza-vona. Egyszerűen imádtam, szinte bálványoztam és tudom, hogy ő is szeretett nagyon. El akart jegyezni és gyerekeket is ő tervezett, mikor nekem még eszembe sem jutott pl.


Igazából a mostani kapcsolatom jobban működik, harmonikusabb és kiegyenlítettebb. Viszont a lénye hiányzik, mert szeretem szeretettel és mindig eszembe jut, hogy mi lehet vele, érdekel a sorsa. Megölelném. A szívembe van vésve, minden hülyesége ellenére. A képek alapján szerintem neki nem hiányzik kapcsolat, jól megvan egyedül meg haverokkal.

Az csak extra körülmény, hogy számomra nagyon vonzó is, úgyhogy egy szexre bármikor megadnám magam, ha ő akarná. Ami azért elég szégyen, így kapcsolatban, de ezt érzem. Kegyetlenül felkavarná az érzelmeimet az tuti. De mint írtam erről nincs is szó, csak felkavart ez a pár kép és belegondoltam dolgokba. Biztos az is közre játszik, hogy most gondok vannak a kapcsolatomban, lehetséges, hogy hiányzik az hogy valakihez menekülhessek. Nekem ő volt a legjobb barátom is egyben.


Amúgy minden válaszolót felpontozok, köszönöm az eddigieket is és remélem még lesz pár. :)

2016. ápr. 29. 21:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert facen úgy néz ki, hogy most boldog ás nem hiányzol neki, nem biztos, hogy úgy is van. Nekem is csak 1-2 haveros kép van kint, ettől még nem vagyok boldog, és bármikor újra találkoznék az exbarátnőmmel :) Persze ezt nem híresztelem, mert én is azt érzem, hogy én nem hiányzom neki semmilyen formában.

Ha annyira érdekel, hogy mi van most vele, írj neki facen, az még nem megcsalás. Találkozni pedig nem kötelező, elég csak neten beszélgetni. :) Persze lehet, hogy a jelenlegi párod ezért nem rajongana.

2016. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 opened paradise ***** válasza:

Első szerelem:

Tudom,hogy csak a fejemben lett volna olyan jó és nekem jobbat tettek az évek,mint neki.

Első komoly kapcsolat:

Én nagyon sok mindent elnéztem...

Tényleg. Nem rib..coztam semmi miatt sem utána,mikor szakítottunk.

De amit idővel tett...hogy öngyilkossággal fenyegetőzött,mert tudta,hogy ez érzékeny pontom...

Én békés ember vagyok,de ha csak felhozza valaki,egyből kicsúszik a számom,hogy "A f..sz üsse ki a szemét":D

2016. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első iránt semmit, nem nagyon szokott eszembe se jutni. A második iránt hasonlóan, sajnálom, hogy nem lehetett rendbehozni, néha hiányzik, de nekem nincsenek gondjaim a jelenlegi kapcsolatommal, jobb is mint az eddigiek elég sok téren, de azért érzékenyebb pillanataimban néha sajnálom az előzőt is. De nem akarnám újra azt egyáltalán.
2016. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom azt mondani, hogy sose gondolok rá, rengeteg a közös ismerősünk, a nővére a legjobb barátnőm, illetve egy egyetemre is járunk, ha vele épp nem futok össze, akkor az engem vizslató haverjaival biztosan, így elég nehéz figyelmen kívül hagyni valakit. Nem váltunk el szépen, nem beszélünk, nem is köszönünk egymásnak, én már nem vagyok rá mérges sem, de ha kicsit gyökér akarok lenni, akkor valamilyen szinten minimális kaján örömmel tölt el a tudat, hogy az a továbbiakban azzal a tudattal kell élnie, hogy elk-rta a kapcsolatunkat és hogy sosem kap még egy olyan jót, mint én. Nekem azóta két kapcsolatom volt, mindkettő egészségesebb és sem érzelmileg sem idegileg nem voltak olyan megterhelőek, mint ez az első.
2016. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
AZ első komoly kapcsolatom 10 éve volt, semmi különöset nem érzek, de meginnék vele pár sört, meg egy estét is eltöltenék vele de ennyi:) 25f
2016. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem 6. osztályban volt :')

IGEN TUDOM GYEREKEK VOLTUNK

De hé,tökre szerettemXD

5-6x csalt meg úgy konkrétan, aztán én dobtam, mert megtetszett más.

Máig jó barátok vagyunk, 6.-ban annyi volt a nagy true love hogy fogtuk egymás kezét, ölelkeztünk meg szerelmemnek meg cicámnak szólítottuk egymást.

Mára egyáltalán nem érzünk egymás iránt semmit, nagyon jó barátok vagyunk, osztálytársak, teljesen elfelejtődött hogy mi valaha is jártunk, nem is tekintem annak, mert az nem járás voltXDD

2016. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!