Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt érzem hogy vele szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt érzem hogy vele szeretném leélni az életemet álljak elé és mondjam el vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat aminek az egyik fél véget vetett de azóta se tudták elfeljetni egymást. Mindkét fél talán a másikra vár, hogy megkeresse a másikat és kimondja.

Tanácstalán vagyok. Fájdalmat okoz h ő nem kezdeményez és max a sorsra bízza, hogy lesz valami vagy nem. Nem tesz érte. Így nem tudom megtegyem h én fussak utána?

Szerintem igen mert legalább végleges választ kapnék. csak az érdekel, hogy más szerint is megéri ilyen esetben "futni" a másik után? Vagy ez az a helyzet amikor hagyni kell és örökre elfeldni?



2017. szept. 26. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2017. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!