Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt érzem hogy vele szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt érzem hogy vele szeretném leélni az életemet álljak elé és mondjam el vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat aminek az egyik fél véget vetett de azóta se tudták elfeljetni egymást. Mindkét fél talán a másikra vár, hogy megkeresse a másikat és kimondja.

Tanácstalán vagyok. Fájdalmat okoz h ő nem kezdeményez és max a sorsra bízza, hogy lesz valami vagy nem. Nem tesz érte. Így nem tudom megtegyem h én fussak utána?

Szerintem igen mert legalább végleges választ kapnék. csak az érdekel, hogy más szerint is megéri ilyen esetben "futni" a másik után? Vagy ez az a helyzet amikor hagyni kell és örökre elfeldni?



2017. szept. 26. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ami után futni kell, azt elkell engedni. Ha mind a két fél akarja akkor senki sem szalad sehova.
2017. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki kezdeményez. A lényeg, hogy működjön. Mondd el az exednek, hogy mit érzel. Így legalább tudod, hogy Te mindent megtettél. Ha n beszélsz vele, örökké gyötörni fog a "mi lett volna ha...".
2017. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az! 2 ellentétes érv. Ezek között vagyok én is. Ha mar nekem kell futni akkor inkább hagyom.. de mi van ha 5 év múlva is ezen fogok rágódni h elcsesztem és tehettem volna valamit hátha:(
2017. szept. 26. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában az emberek azt szokták megbánni, hogy meg sem próbálták. Mit veszthetsz? Legalább tiszta lesz a kép. Állj elé, és tedd fel a kérdést!
2017. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt a játszmázást fejezd be. Ezzel a legjobb kapcsolatot is tönkrevágod. Nincs ezen semmi bonyolult. Ha együtt akarsz lenni az exeddel, hôdírsd vissza! Ne a másikra várj. A Te életed, Neked kell irányítanod. (2es voltam)
2017. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem semmi esetre sem jó ötlet az, ha valakit egyből falhoz állítva le akarsz rohanni, akárhol is tartotok az ismerkedésben, mert megijedhet, bolondnak nézhet. Magát a lehetőséget ne szalaszd el, mert bánnád, és ott lesz benned a "mi lett volna, ha"érzés. Inkább keresd meg, kedvesen és türelemmel kérdezd meg,van e kedve találkozni veled egyáltalán. Ne görcsölj rá, csak természetesen. ;) Aztán a többi adja magát.
2017. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el. Max. nemet mond. Ha mwg sem probalod, akkor azon fogsz ragodni, mi lett volna ha....
2017. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
#5-el értek egyet. Futni nem kell, de ha kell neked, akkor szerezd vissza. A visszaszerzés nem annyira nehéz sokszor, de arra számíts, hogy megtartani ilyenkor 2x nehezebb.
2017. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Elképzelhető hogy azért nem tesz érte mert fél. Úgy értem hogy szeretné ő is érezni egy kicsit hogy nem csak ő akar téged. Találkozz vele és próbálj lassacskán közeledni hozzá, ha szeret téged és tényleg ez a probléma,biztosan lépni fog.
2017. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hű nagyon koszonom a válaszokat... ugy döntöttem h meg a heten valahogy elmondom.. koszi mégegyszer mindenki!
2017. szept. 26. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!