Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor a kiszemeltem közelében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a kiszemeltem közelében vagyok, miért nem tudom elengedni magam, és olyan érzésem van, mintha "félnék"? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Bármilyen meglepő, 18 éves vagyok, és még mindig nem vagyok túl az első randin, első kapcsolaton, de még egy buliban megejtett futó csókon sem, a szexről nem is beszélve...

Nem mintha az lenne a célom, hogy mihamarabb "túlessek" ezeken, de már rettentően zavar, hogy körülöttem "nem legyeskedik" egy pasi sem... legalább is olyan nem, aki helyes lenne...


Kiszemeltem már volt egy pár, tehát nincs baj a hormonaimmal 😁, viszont mindegyik kel az volt a tapasztalatom, hogy amikor megjelenik, nem merek a szemébe nézni, ha pedig mégis összetalálkozik a pillantásunk, egy pillanatra megrendülök.

Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy "Ugye nem látta? 😨"

Félnék, hogy megtudná, hogy érzek iránta bárminemű kémiát, ezzel szemben pedig kiderülne, hogy ő az égvilágon semmit nem ért irántam.

Egyébként egy iskolába járunk, nem vagyunk osztálytársak, de napi szinten találkozunk, köszönünk egymásnak és néha röviden beszélgetünk.

Egy nyári programon összefutottunk, ahol egyszer hosszabban is beszélgettünk, és nagyon érdeklődő volt.


Tehát... normális, hogy ezt érzem, vagy túl nyuszi vagyok?

Ez jelentheti azt, hogy én is tetszem neki?

Nem merek túl nagy lépésekben haladni, mert félnék, hogy pofára esek...



2017. szept. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Ez is csak egy érzés lenne, ami jobban rátapasztana, de picit átment a ló túloldalára, kívülre a komfortzónádon.


Tehát meg kellene lovagolnod ezt az érzést is, azaz játssz a szemezéssel és egyéb flörtökkel, tudasd, hogy vonzódsz hozzá!


És mint minden más, mint ami kívül van a komfortzónádon, ezt is fokozatosan kell bevezetni. Ne a kiválasztoddal próbálj szemezni, hanem csak random csajokkal (akik persze bejönnek, hiszen valódinak kell lennie az érzésnek), és akkor idővel rájössz, hogy ezek a szerelmi játékok, flört a hasznodra lesznek, és nem ellened.


Tehát a hangsúly a fokozatosságon van, a legkisebb félelmet keltőtől a legnagyobbig.

2017. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ez ilyen tipikus tinilány dolog, majd kinövöd. Én is ilyen voltam, mindig volt egy plátói szerelmem, akire rá se mertem nézni, de csúnyácska lány voltam akkor, szemüveg, göndör haj, fogszabi, nemis nagyon adtam magamra, így nemis érdekeltem őket sosem :D Aztán gimi után elkezdtem csinosan öltözni, vasalni a hajam, szemüveg+fogszabi lekerült, és ott voltam, hogy tök jó csaj lett belőlem és hirtelen tök jó pasik is elkezdtek ismerkedni velem. Mindig kevésnek éreztem magam akkor hozzájuk, ugyanúgy féltem, ahogy te, mert nem voltam ehhez szokva, de idővel hozzászoktam és nagyon megnőtt az önbizalmam.


Szóval neked is azt javaslom, hogy kezdd el építeni az önbizalmad, sportolj, találd meg a neked való öltözködési stílust, emeld ki a jó adottságaidat...és fel fognak rád figyelni, amitől méginkább magabiztos leszel, jólérzed magad a bőrödben és akkor már nem fogsz félni tőlük. Nem kell külön neked menni utánuk, azt nem szeretik a pasik, ha érzik, hogy oda vagy értük, ki fognak használni :D

21L

2017. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Félsz következményektől, de pont e félelmed húz le. Nem számít semmi sem. Mindketten emberek vagytok.
2017. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tudatosítsd magadban,hogy ő is csak egy hétköznapi ember,nem holmi félisten!Semmit sem vesztesz,ha rámosolyogsz,ráköszönsz,néha megkérdezed,milyen napja volt.Ez abszolút nem nyomulás.Ha meg esetleg lepattintana,simán mondhatod,hogy te csak barátkoztál.Amúgy meg légy csinos,ápolt,az figyelemfelkeltő.
2017. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!