Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Ti is szivesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti is szivesen lefektetnetek a baratnotok baratnoit?

Figyelt kérdés
Valahogy elobb utobb mindig szobajon,hogy de jol nez ki xy baratnom, aztan az is,hogy egyebkent ki nem alljak a szemelyisege miatt.
2017. szept. 15. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#5: Húha, a csicskázással és az érvelés hiányával, te aztán felülemelkedtél a prolikon...

Na, most vegyél elő egy értelmező kéziszótárat és keress rá a proli jelentésére. Attól, hogy őszinte vagyok és nem olyan gyerekesen képmutató, mint az itteni pontozók, még nem leszek proli.

Mondjuk, mivel egy sablonember vagy, sablonszövegekkel, nem várom, hogy megértsd. Mantrázd csak a prolis meg a mai társadalmas szöveged és érezd, hogy jobb vagy a 2 bites gondolkodásoddal, mint én.

2017. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megcsalasra gondolsz? Akkor nem.

Harmas/negyes eseten siman.

2017. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
11es legyél büszke magadra akkor te szerencsétlen. 0%ra kéne téged pontozni. Csak sajnos a veled hasonló mentalitású agyhalottak felpontoztak téged. Remélem szenvedni fogsz egész életedben. Gyűlölöm az ilyen érzéketlen senkiháziakat.
2017. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: Oké, büszke vagyok magamra. Mondjuk, ettől a témától nem tudom, hogy lehet valaki büszke/nem büszke magára, de az életben elért dolgaimra büszke vagyok. Te büszke vagy, hogy nem feküdnél le a barátod/barátnőd ismerőseivel? Tapsold meg magad, hogy erre büszke tudsz lenni. Mert ez az égvilágon semmi.

Hú, légy kemény és pontozz le nullára. Tudod mit érsz el azzal? Pont annyit, amennyire büszke vagy: Semmit.

Velem hasonló mentalitású agyhalottak felpontoznak? Aham, szóval, aki nem ért veled egyet egy témában, az hasonló mentalitású agyhalott? Tök jó vagy! A hozzád hasonló emberkéknek köszönhetjük a rengeteg háborút és hasonló dolgot. Király vagy ember, én meg agyhalott!

Reméled, hogy szenvedni fogok egész életemben? Gratulálok, ez már valami. Egy számodra ismeretlen embernek, aki az égvilágon semmit sem ártott neked, azt kívánod, hogy szenvedjen egész életében. Bizonyára, óriási bölcsességeket fogsz átadni a gyermekeidnek is, pl. hogy random kívánjanak más embereknek rosszat, ha mást mernek gondolni. Egy szép és új világot fogsz létrehozni, hajrá!

Gyűlölöd az érzéketlen senkiháziakat? És hogy nézel tükörbe? Csak mert láthatóan érzéketlen vagy, hiszen simán idevágod, hogy én az vagyok. Fel sem merül benned, hogy nem. Ráadásul, az általad leírt érzések kb. csak egy topogó kisgyerek gyűlölködéseit hozzák. Komolyan: Te így boldog vagy? Kezeltesd magad és ezt nem sértésből mondom.

2017. szept. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!