Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit ereztek a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit ereztek a baratnotok irant egy tobbeves kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak ot szeretitek meg ennyi ido elteltevel is, vagy mar csak a ragaszkodas marad? Erosebb lesz a szerelem vagy enyhul?

2015. jan. 11. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Unalom, közöny?


Dehogy csak vicc!

A jó kapcsolatban egy életre megtalálod a párod!

Persze ez ritkán jön össze!

2015. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam három év után már csak a ragaszkodás maradt. Szerelem soha nem is volt.


Kövezzetek meg.

2015. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat jo, de en ugy ertem ha volt szerelem. En remelem, hogy leteznek,akik hisznek benne,hogy ez örök.
2015. jan. 11. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Az örök szerelem olyan mint a tündérek...mindenki beszél róla de még senki sem látott :)
2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne, ha az emberek többsége nem így állna hozzá. Sajnáom ezt. Én szívesen megosztanám ezt az érzést az igazival. :) Miért van minden túlkomplikálva...:/
2015. jan. 11. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Ez nem túlkomplikáltság, hanem genetika. Így vagyunk összerakva. A szerelemnek csak addig kell élnie, amíg az egyed szaporodik. Amint ez megtörtént, már el is múlhat, mert betöltötte a szerepét.


Életünk végéig senkibe sem leszünk folyamatosan szerelmesek, maximum ragaszkodni tudunk hozzá és szerethetjük, mint pár... De szerelem... kizárt. Ha fél évnél tovább tart, akkor már vállon is veregetheted magad.

2015. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok...amúgy én is hittem ebben régebben, meg én személy szerint minden nap bele tudnék szeretni abba a lányba akit szeretek...ez én vagyok...de általában az egyik fél részéről mindig átalakul ez a dolog.
2015. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell a szerelmet, ahhoz kotnk amig meg nem kapjuk a masikat... persze, tudom a szex egyfajta beteljesulese a szerelemnek, de mitol lenne ez egy megtortent dolog ami veget vet az erzesnek. Nekem ez pont ezutan folytatodik es a tovabbi dolgok amiket egyutt elunk meg. Persze ez mindketton mulik, csak akkor lehet szerelem ha mindketto ugyanugy gondolja es erezteti.
2015. jan. 11. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
pontosan ezt írtam :) De általában az egyik félnél mindig véget ér. Én is örülnék neki, ha nem így lenne, de eddig csak ezt tapasztaltam.
2015. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!