Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szoktatok fingani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok fingani a párotok előtt? Volt már olyan, hogy büdös volt és összevesztetek ezen?

Figyelt kérdés
én még sosem fingottam a párom előtt, egyszerűen annyira gátlásos vagyok, hogy attól is félek ha naagy dolog közben a wc-ből kihallatszik ha pukizok párat. előtte meg még eszembe se jutott soha. ti is így vagytok ezzel?

2017. aug. 26. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Hangosat még soha, hallkan 1-2X, de akkor ráfogtam a macskára. Ez miatt sosem vesznénk össze, de mióta hasmenésem volt 1 hétig, azóta fosósnak hív, így inkább nem kockáztatok meg ilyen manővereket
2017. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol ennyire se bíztok meg egymásban? :D
2017. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem azért érzem így mert nem bízok hanem szerintem ez nem normális ha oda fingok mellé vagy elé és még büdös is aztán nem lehet szó nélkül hagyni ha van szaga
2017. aug. 26. 23:28
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ráfogta a macskára... 😆

Fosós, na ez is szèp kis kapcsolat. Mèg hasmenésed se lehet, mert rõgtön becenevet kapsz. Persze ha lefostad a padlót ès ezt is rá akartad kenni a macskára! 😂

2017. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan normális ember nyilván nem durrogtat senki orra alá, de az a fene nagy diszkréció is felesleges és hosszútávon nem kivitelezhető. Én mindig kimegyek a wc-re, ha érzem hogy készül valami, vagy a teraszra, ez most nem lényeges, de nem mindig lehet ezt megtenni. Van, hogy hirtelen 1-2 másodperc és távozik a bélgáz, akkor mit csinálsz, nem mindig lehet visszatartani sem, továbbá valószínűleg álmodban is eregetsz, ha épp megébred melletted, érzi ő is, ha te nem is tudsz róla. Vagy ha kocsival mentek autópályán, lehúzódsz és kiszállsz, majd nagyokat legyezgetve a sejhajod előtt (hogy a gatyába szorult illat is távozzék) visszaszállsz, az kevésbé kínos? Ha családi vendégség és babgulyás után hazaindultok vidékről, majd 5 percenként megálltok, vagy nem is esztek egyáltalán? Ennyire azért nem kell túlzásba esni. Kultúrált emberek ezt is normálisan intézik, direktben nem eregetnek egymás orra alá, de azért nem fognak lábon kihordani egy agyvérzést, ha a legnagyobb igyekezet mellett alkalmanként mégis becsúszik. Az élethez tarozik ez is és bár szeretné az ember eleinte fenntartani az illúziót, hogy csillámosat pukizik és rózsaillatút székel, hosszútávon lássuk be, ez egyáltalán nem kivitelezhető. Bármilyen helyzetben előfordulhat véletlen és szerintem sokkalta inkább az a termszetes, ha ezt a párok elfogadják és normálisan kezelik, nem pedig az, ha tabut és szorongást csinálnak belőle. Több éves együttélés alatt rendszeresen adódik majd ilyen helyzet és szerintem az a természetellenes hozzáállás, ha valaki azt képzeli ezt kiküszöböli, továbbá igencsak éretlen fiatal gondolhatja azt, hogy leél majd élete párjával 40-50 évet a nélkül, hogy ebben része lenne.
2017. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fingok előtte. Soha nem tett megjegyzést rá...olyan meg főleg nem volt, hogy összevesztünk volna azon, hogy mennyire büdös. :D
2017. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!