Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szoktatok fingani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok fingani a párotok előtt? Volt már olyan, hogy büdös volt és összevesztetek ezen?

Figyelt kérdés
én még sosem fingottam a párom előtt, egyszerűen annyira gátlásos vagyok, hogy attól is félek ha naagy dolog közben a wc-ből kihallatszik ha pukizok párat. előtte meg még eszembe se jutott soha. ti is így vagytok ezzel?

2017. aug. 26. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ismered a felnőtt szó jelentését?
2017. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, de nem azert, mert felek, hogy budos vagy osszeveszik velem. (????????)

Egyszeruen vannak dolgok, amik szerintem nem ra tartoznak, szoktam pl elotte borotvalkozni, de azert nem kell, hogy MINDENT elotte muveljek.

2017. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk direkt a másik orra alá eregetni. Ha nála vagyok, a földszinti wc-et hasznalom. Igen, gátlások vagyok, nem vegletekig, de ha elkerülhető, nem akkor megyek az emeleti wc-be, mikor az ajtó előtt 2 méterre eszik.
2017. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megesik, de mi már nagyon régóta együtt vagyunk. Az elején szerintem mindenki így érez.
2017. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen, néha kicsúszik, most emiatt nem fogok szenvedni, ő is szokott előttem, mindig elvicceljük hogy pfuuu mekkora rotyogós volt aztán nem foglalkozunk vele. Lehrt, hogy ez már másnak sok lenne, de mi megvagyunk így szeretetben évek óta és tudja a párom is, hogy a lányok sem eperillatút termelnek.
2017. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Direktben soha senki orra alá nem eregettem, de ha úgy alakul, hogy ki akarnak jönni a gázok, nem tartom vissza, mert az nem egészséges. Emberek vagyunk, ez is hozzátartozik az élethez.
2017. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5. Vagyok, persze ez idővel alakult így, ag elején én sem mertem nagywczni mert ugyanígy féltem, hogy meghallja
2017. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Én pont így vagyok fele, szerintem ez nem gáz, hanem normális.
2017. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem szoktak. Nem láttad a cikket a neten, miszerint rengeteg belgyógyászati folyosó dugig van bélproblémákkal küzdő nőkkel, akik szénné izzadják magukat, mert nem merik elxarni magukat a faxijuk előtt?
2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon egyszerű, ha szégyenled a hanghatást, akkor porszívózásnál hívd oda a párod, majd mondd neki, hogy érzi-e ő is ezt az égett szagot, ha megy a porszívó. Lépj a bekapcs gombra, majd mikor a párod pozícióba helyezkedett, illeszd a szívócsövet az ánuszodhoz és mindent bele. Ha szerencséd van, akkor kapsz egy új porszívót is.

31/f

2017. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!