Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan életed során, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan életed során, hogy megpróbálhattál volna valamit hogy rendbe hozd, végül mégsem tetted és most már egész életedben bánhatod?

Figyelt kérdés

Hasonló szituációban vagyok.

És tudom, ha a kérdés felmerül benned már rég rossz, azt hiszem tudom mit kell tennem, egyszerűen csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


2017. jún. 20. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a témában nincs,és soha nem is lesz,visszagondolva sem.
2017. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már most bánod :) akkor elég sok az esély hogy később jobban fogod, az a baj hogy magunkat hibáztatni egy életen át a legnagyobb méreg, inkább dönts rosszul az adott esetben, vagy tévedj ha kell, de sose bánd a tetteid.
2017. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem tudom mi a helyes döntés. 2 éve ezzel a felkiáltással megpróbáltam, és most úgy tűnik, hogy emiatt elvesztettem 2 évet az éleremből. Most ugyanott tartok, és lehet hogy inkább hagyom a fenébe. Bár lehet hogy nem is rajtam múlik.
2017. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!