Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is miért éljek ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is miért éljek ha az egész életem során csak rossz dolgok történnek velem?

Figyelt kérdés
Nem tud egy ember se szeretni, pedig nem hinném hogy rosszabb lennék mint akárki más. Én mások szemében miért nem érek semmit? De az élet más területein is csak csalódás ér. Annyira elegem van már ebből. Minden ismerősömnek van párkapcsolata csak nekem nincs. n/24
2016. jan. 17. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Először is próbálj meg a gondolkodásodon változtatni. Velem is ez volt a gond és 2 hete még nagyon magamba voltam zuhanva. Élni nem akartam ,viszont elszigeteltem magam mindentől és mindenkitől amennyire tudtam magam és elkezdtem gondolkodni az életemen.

És arra jöttem rá ,hogy eddig rossz úton haladtam és ezért történtek azok ami ,Viszont nagyon fontos megemlíteni ,hogy még nagyon is van esély megtalálni a helyes utat és boldognak lenni nem vagy elkésve.

És hidd el nem olyan rossz az életed ,csak próbáld meg a pozitív dolgokat meglátni.


Ha gondolod akkor írj és próbálok segíteni ,vagy "megölelni" a lelked ,hogy elhidd értékes ember vagy!

2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen rossz dolgokra gondolsz?

Biztosan sok jó dolog is történt veled, csak most nem jut eszedbe :)


Miért gondolod, hogy értéktelen vagy?

Ha gondolod, rám írhatsz

2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán azért gondolom értéktelennek magam, mert senkinek se kellek.
2016. jan. 17. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak elmeleti sikon, mit mondanal, ha kiderulne hogy azert tortennek veled rossz dolgok mert ertektelennek tartod magad, es minden megoldodna ha ezen valtoztatnal?
2016. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő, aki senkinek se kell. Biztos te is sok férfinak tetszel, csak éppen aki nem adonisz macsó azt nem veszed emberszámba...
2016. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégis miért ne kellenél senkinek?

Nézd már meg itt is, hány pasi akarna veled ismerkedni. Tele van ez az oldal is és az internet is magányos, ismerkedni vágyó férfiakkal. Csak éppen elejtesz annyit, hogy nő vagy és egyedülálló és már sorakoznak is :)


Keveset árultál el magadról. Írtad, hogy nem hinnéd, hogy rosszabb lennél, mint akárki más. Ez szerintem is így van.


Hogy miért nem érsz semmit mások szemében? Ez sincs így, ez biztos. Viszont lehet, hogy rossz pasikat fogtál eddig ki. Felszíneseket, akik nem komoly kapcsolatra vágynak.


Nézd, én is férfi vagyok, vagyunk így még jó páran. Nem igazán megy könnyen a társkeresés annak, aki minőségi kapcsolatot szeretne :)

2016. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne azt nézd, hogy más emberek hogyan vélekednek rólad, mert senki sem tetszhet mindenkinek. Van aki olyan álarcot visel, amivel sokaknak bejön, de az nem a valóság. Nagyon sokfélék vagyunk, így mindenki megtalálja a hozzá illőt. Lehet, hogy ebben a lelki állapotban az nem vigasztal, mégis leírom, hogy nem is olyan rossz egyedül lenni. Sok dolgot (pl. önismeret) addig lehet igazán művelni, amíg egyedülálló valaki. Aztán majd jön a párkapcsolat és remélem nagyon jól kifogod a pasit, de biztos néha majd visszasírod a magányt.
2016. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, ha nem menőpasit akarnál magad mellé társnak, akkor már rég lenne szerelmed...
2016. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!