Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetnek ekkora parasztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ekkora parasztok? Miért hiszik azt, hogy van esélyük?

Figyelt kérdés

Elég sokáig nem volt senkim. Mindig adtam a külsőmre, de elég önbizalomhiányos voltam. Hiába sminkeltem ízlésesen magamat, öltöztem csinos ruhákba, volt rajtam súlyfelesleg, tehát a mai plázacica kategóriából kiestem. 19 évesen összejöttem egy fiúval, hiba volt, mert mellette rájöttem, hogy jobb egyedül.

Aztán évekig nem volt senkim. 24 évesen megismertem a páromat. 18 évvel idősebb nálam. 4 éve vagyunk együtt. Ő olyan súlyfelesleges lánynak ismert meg (173/84-85). Nem tűntem annyinak mint amennyi voltam, de engem maga a szám megrémített. De rajta azt láttam tetszem neki és ő is jóképű. Aztán mellette elkezdtem magamat jól érezni és már nem görcsösen akartam fogyni. Elkezdtem edzeni járni (heti 4-5 alkalom) és teljesen más étrendet kezdtem el követni, magán edző segített ezekben. Mostanra lefogytam, 60 kilóra, de mivel edzéssel ezért tényleg olyan lettem, mint szerettem volna lenni, jobban nézek ki mint akiket egykor irigyeltem. Mellette teljesen helyrebillent az önbizalmam. Hálás vagyok neki, amiért szeret és amiért támogatott, de mint írtam, ő még kövérnek ismert meg és soha nem erőltette a fogyást, azt mondta, tegyem amitől jobban érzem magam.


Most meg olyanok akarnak hozzám közeledni, akiknek soha nem kellettem volna azelőtt, pedig ismertek, de még csak rám sem néztek. Most meg úgy akarnak felém közeledni, hogy tudják, hogy van párom. Az ilyenek mit képzelnek magukról, de most komolyan? Teljesen felháborít, hogy ennyire csak a külső számít nekik, mert most már úgy érzik elértem azt a kategóriát. Hát ők viszont lelkileg még mindig nem. Meg a fejemhez vágta egyik-másik, hogy a párom annyira öreg hozzám képest, hogy tuti csak a pénze miatt vagyok vele, meg ilyenek. Hogy nem látják be, hogy ennél lehet több is egy ilyen kapcsolatban? Ha valaki csinos lesz, akkor evidens, hogy k**va is?



2017. jún. 19. 11:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
35%
Kerdező az egesz kerdes kiirasa felesleges volt!Belatod?
2017. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok. Rám már akkor is jobban felfigyelnek a lányok, ha másik nadrágot, vagy felsőt húzok. Nagyon sok a felszínes ember, kortól, nemtől függetlenül. Egyébként a 18 év az tényles sok. Most nyilván még nem érezni, de 10 év múlva már látni fogod.
2017. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8


Nekem is vannak kövér nőismerőseim, munkatársaim, stb.

Tisztelettel beszélek velük, a kollegiális és alapvető emberi kapcsolatok szintjén normálisan viselkedek velük.


De most nem vonzódom hozzájuk, mert külsőre nagyon eltérnek attól, amit én vonzónak tartok.


Ha lefogynának olyan nagyságrendekben, mint a kérdező, akkor viszont lehet újragondolnám a vonzalmam irántuk.

Mi ebben a csúnyaság, mi ebben a szentségtörés?

2017. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaguar barátomnak ismét igaza van.
2017. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!