Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél van esélyük a kópaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél van esélyük a kópaszodó pasiknak? Nagy hátrány?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Van, akinél hátrány, van, akinél nem.

A párom rettenetesen szenved a saját kopaszodása miatt, pedig már ezerszer biztosítottam, hogy engem egyáltalán nem zavar. Mondtam neki, hogy nézzen végig a családom férfi tagjain: mindegyik kopaszodik! Ennek köszönhetően az én férfiképemben ez természetesnek számít.

2016. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem normális nőnél nem, elvégre teljesen természetes, és pont a férfi hormonok okozzák. Nincs benne semmi különös, és ahogy az első is írja: legtöbbször azt zavarja csak, aki elszenvedi.


Ez pont olyan, mint amikor a nők vergődnek, hogy úristen, van egy kis narancsbőre, vagy szülés után csíkos maradt a hasa, kinek fog így kelleni! Normális férfi pedig tudja, hogy ez természetes, főleg ha már nem 16 évesek. :)


Amíg nem úgy akarod leplezni, hogy a tarkódról a fejed tetejére söpröd a hajad, vagy élénksárga pepit hordasz, addig nem gáz. :D

2016. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, van akihez pluszt ad. Mikor már tényleg alig van pár szál haja valakinek, akkor érdemes letolni az egészet.

Amúgy meg semmi gond nincs a kopaszodással, ez természetes.

2016. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Kopaszodó pasi vagyok már egy ideje, amíg volt hajam, jobban figyeltek rám a nők. Mostanra már kifejezettem viszolyognak tőlem.

Na ennyit az elméletről.

2016. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

# 4: Tiniknél próbálkozol, vagy nőknél?

És itt nem feltétlenül a biológiai kor számít. Van olyan harmincas nőismerősöm, aki a párválasztásban egy kamasz szintjén áll, annyi számít neki, hogy a pasi nézzen ki jól és legyen dús a haja, de még életében nem volt tartós párkapcsolata, csak felszínes járogatásai. Mentálisan egy tini szintjén van.

2016. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

4: A férjemet úgy ismertem meg, hogy kopaszodik, és valahogy mégis sikerült hozzámenni, mert nem a haja az egyetlen értéke. :P

És még rajta kívül is ismerek pár férfit, aki kopaszodik is, és párkapcsolata is van.

Ki érti ezt...?

2016. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kopaszodás öregít.Pl fejtetőn kopaszodik es ketoldalt meg van haja akkor inkabb vagassa le kopaszra egeszet,ugy mar oke.Viszont nem tetszik az sem aki tarkopasz es kozbe meg szakallat noveszet, max kicsi borosta meg elmegy,de borotvalkozzon :)
2016. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Értelmes nőnél ez nem hátrány.

Volt párom is kopaszodott elől, oldalt, hátul még nem. Letolta az egészet nullással. Engem ez sose zavart.


Attól, hogy valaki kopaszodik még nézhet jól ki.

Engem személy szerint csak az zavar ha elől kopasz a többi helyen meg hosszú a haja, az előnytelen mindegy, hogy néz ki a férfi. Egyik férfi ismerősöm képes így hagyni a haját. Pedig többen is mondtuk neki, hogy nem szép, előnytelen, nem érdekli, nincs is senkije.

2016. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem azzal van a baj, hogy valaki kopaszodik, mert ez természetes. Az a probléma, hogy van 10 szál haj a fején és próbálja úgy fésülni. hogy jó legyen, de ez semmit nem ér. Vágja le akkor kopaszra. Nem ugyan az a kopasz és a kopaszodó. Egyik fél, hogy mit szólnak mások, a másik magabiztos haj nélkül is, mert felvállalja.

Én magam is kopaszodtam elég fiatalon, 23 évesen, de beláttam, hogy a családba mindenki az én sem úszom meg. Azóta sincs poroblémám a nőknél. Van akinek nem tetszik, de az nem érdekel, viszont csomó nővel találkoztam, akinek pont hogy a kopasz tetszik. Soha nem lesz olyan, hogy minden nőnek kelleni fogsz, se kopaszon, se dús hajjal. :)27/f

2016. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, te, hogy kopaszodsz?

[link]

2016. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!