Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetnek ekkora parasztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ekkora parasztok? Miért hiszik azt, hogy van esélyük?

Figyelt kérdés

Elég sokáig nem volt senkim. Mindig adtam a külsőmre, de elég önbizalomhiányos voltam. Hiába sminkeltem ízlésesen magamat, öltöztem csinos ruhákba, volt rajtam súlyfelesleg, tehát a mai plázacica kategóriából kiestem. 19 évesen összejöttem egy fiúval, hiba volt, mert mellette rájöttem, hogy jobb egyedül.

Aztán évekig nem volt senkim. 24 évesen megismertem a páromat. 18 évvel idősebb nálam. 4 éve vagyunk együtt. Ő olyan súlyfelesleges lánynak ismert meg (173/84-85). Nem tűntem annyinak mint amennyi voltam, de engem maga a szám megrémített. De rajta azt láttam tetszem neki és ő is jóképű. Aztán mellette elkezdtem magamat jól érezni és már nem görcsösen akartam fogyni. Elkezdtem edzeni járni (heti 4-5 alkalom) és teljesen más étrendet kezdtem el követni, magán edző segített ezekben. Mostanra lefogytam, 60 kilóra, de mivel edzéssel ezért tényleg olyan lettem, mint szerettem volna lenni, jobban nézek ki mint akiket egykor irigyeltem. Mellette teljesen helyrebillent az önbizalmam. Hálás vagyok neki, amiért szeret és amiért támogatott, de mint írtam, ő még kövérnek ismert meg és soha nem erőltette a fogyást, azt mondta, tegyem amitől jobban érzem magam.


Most meg olyanok akarnak hozzám közeledni, akiknek soha nem kellettem volna azelőtt, pedig ismertek, de még csak rám sem néztek. Most meg úgy akarnak felém közeledni, hogy tudják, hogy van párom. Az ilyenek mit képzelnek magukról, de most komolyan? Teljesen felháborít, hogy ennyire csak a külső számít nekik, mert most már úgy érzik elértem azt a kategóriát. Hát ők viszont lelkileg még mindig nem. Meg a fejemhez vágta egyik-másik, hogy a párom annyira öreg hozzám képest, hogy tuti csak a pénze miatt vagyok vele, meg ilyenek. Hogy nem látják be, hogy ennél lehet több is egy ilyen kapcsolatban? Ha valaki csinos lesz, akkor evidens, hogy k**va is?



2017. jún. 19. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, tiltsd le őket, semmi közük hozzátok. És amugy gratulálok hogy kitartással elérted a célodat. Ne hagyd hogy tönkre tegyék ezt! :)))
2017. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, azt csak azért írtam le, hogy lássátok, hogy nehéz volt, de ők csak azt látják, hogy most már számításba vehető lettem. Sajnálom, ha ez jött le, tényleg, nem ez volt a szándékom.
2017. jún. 19. 11:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es! :)
2017. jún. 19. 11:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is edzek, a párpm mellett találtam meg önmagam és kezdem ugyanazt tapasztalni, mint te. Engem ez hatalmas elégedettséggel tölt el, imadok az arcukba röhögni. Nem ideges leszek, hanem megmondom, hogy ha eddig észre sem vettek, ne is próbálkozzanak, sosem fogok olyan felszínes emberekkel kezdeni, akik csak azóta vesznek emberszámba, hogy sportos lettem. Én a párom szeretem, aki az elejétől elfogadott és támogatott.

Kérdező, szerintem ne mérges legyél emiatt, hanem röhögd őket körbe és legyél magadra nagyon büszke :)

2017. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #5-össel, nekem is hasonló a helyzetem, a párom mellett kupálódtam ki igazán, és nagyon jó érzés kiröhögni a felszínes nyomorultakat, akik csak most vennének észre :D
2017. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván számit a külső.


Mi ebben meglepő vagy felháborító? Állj már le ezzel az ál-felháborodgatással.


Nyilván ha egy ember külsőre nem vonzó egy másik embernek, akkor az utóbbi nem akar az előbbitől semmit, mert fontos a külső. Ha meg vonzóvá válik, akkor már akar.


Inkább az ál-értetlenkedésed a furcsa. Eddig nem a való világban éltél? Meséken és amerikai romantikus filmeken nőttél fel, vagy mi a fene?

2017. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy dagadt férfi lefogy és kigyúrja magát, vagy egy vékony férfi kigyúrja magát, akkor is nagyobb eséllyel tetszik meg olyan csajoknak, akik korábban nem vették volna észre. Mi ezeken olyan nagy dolog?
2017. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
6.: itt nem az a szánalmas, hogy valakinek jobban tetszik a szebb. Hanem az, hogy a k3rdezőt eddig emberszámba sem vették, most meg hirtelen udvarolnának, tehát csak a külső változása miatt változtak meg. Ez borzasztó felszínes
2017. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

A párodnak úgy is tetszettél, másoknak nem. Ismerek néhány hozzád hasonló lányt, legtöbb bizony mind 40 feletti férfival jön össze mert az ilyen korú férfiak igényei már lentebb vannak. Örülnek, hogy fiatal barátnőjük van.

A 84-85 kiló pedig még nem is az a hihetetlenül kövér kategória szóval elfogadott úgy.

Neked sem tetszene, ha nem lenne jóképű és nem jöttél volna össze vele pont ezért. Ízlések és pofonok tudod.

Én sem értem a felháborodásod. Te magad mondod, hogy jobban nézel ki a saját szemedben is és meglep, hogy több mindenkinek felkeltetted a figyelmét. Valaki nem szereti a kövér lányokat, nem értem miért kéred ki magadnak, hogy ezt mégis hogy képzeli.

Ez pont olyan mint nálatok a "180 centi alatt nincs férfi" mentalitás.

2017. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van és túlreagáltam :) Sok észhez térítő választ kaptam mind a két oldalról, már egy kicsit máshogyan látom.
2017. jún. 19. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!