Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő aki összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki összejönne egy olyan férfival aki keveset keres nincs lakása sem autója nem is néz ki jól viszont normális rendes ember?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha amúgy szimpatikus és dolgozik azon, hogy változtasson a helyzetén, akkor igen. A külső relatív, az összes eddigi barátom mások szerint ronda volt. :D
2017. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem várom el azt hogy legyen autód, saját lakásod/házad, és keressél havonta 200 ezer nettó felett.


Én minimum egy embertől elvárom hogy keressen annyit amennyiből eltudja tartani saját magát, az hogy normális, rendes, ez még kevés, azt is elvárom hogy egy minimális humora legyen, legyen önbizalma és életvidám ember.

Aztán ezeken kívül még sokat számít a személyiség, alaptermészet, kinézet terén nincsenek nagy elvárásaim, de azért a legminimálisabb ápoltság legyen meg és a túlzott elhízott test, vagy a túl sovány alkat nálam egyenesen taszító. A mackós, pocakos pasik nekem nagyon bejönnek, persze ha jól, és normálisan öltözködnek és van egyéniségük.

2017. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
23:57-es válasza is tetszik:)
2017. jún. 17. 00:06
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

2 évig együttvoltam egy ilyen férfival, utána kiderült, hogy nem is olyan rendes.


Több hasonló kapcsolatom volt, ott viszonylag rövid idő alatt kiderült, hogy nem olyan nekemvalóan rendesek. Persze ők annak tartották magukat. A szemetek is azt hiszik rendesek.


Azóta helyes, sikeres férfiakkal jártam. Pont ugyanannyira voltak csak rendesek, mint a nem jóképű sikertelen férfiak.



De mind azt gondolta magáról, hogy ők bizony főnyeremények emberileg. Haha.

2017. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Annál azért többet kell nyújtanod, hogy "normális rendes ember" vagy. Ez az emberek nagyobb százalékára igaz- legalábbis a saját szemükben. Ha csak ennyi az erénye valakinek hogy normális, rendes ember, akkor még akkor sem jövök össze vele, ha sokat keres és van autója meg lakása. Egy párkapcsolatot nem lehet arra alapozni, hogy valaki normális meg rendes, ami önmagában már kérdéses, mert senki sem teljesen normális és bizony vannak olyan helyzetek, amik kihozzák az emberből a nem-rendességét. Plusz nyilván az anyagiakra mint lakás meg autó sem lehet, hiszen ez is bármikor megszűnhet és eltűnhet, nem beszélve a vonzó külsőről.


Nekem ennél személyiség szempontjából jelentősen több kellene. Intelligencia, humor, világlátás, ambíció, tenni vágyás, elképzelések a jövőre nézve, akarat ezek megvalósítására, közös érdeklődési kör, érdekes személyiség, kompromisszumkészség, szóval összességében egy olyan jellem, akivel nem csak a dugásig meg esetleg a lakhatásig jutunk (a kérdésedben felsoroltak kb erre elegek), hanem egymás társai lehetünk egy életen át, a nehézségek idején is, a boldog időszakokban is. Ehhez nekem az, hogy valaki "normális és rendes" nem igazán elég, bocsi.


24/N

2017. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
kedvességgel tele a padlás, csunyával soha, de csoroval sem. 30 N
2017. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

én kiirtam erről egy kérdést, de bevették...(?) pedig nő vagyok :(



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nekem továbbra is a tegnapi 22:43-as lány és a 23:57-es lány válasza tetszik:)
2017. jún. 17. 08:50
 29/29 anonim ***** válasza:

nők meg az elvárásaik. Ezek az oldalon félistennek kell lenned, de akkor is beléd fognak kötni valamiért.. pl mert nincs rajtad sapka.


én azt mondom, hogy ne legyél napraforgó.

2017. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!