Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő aki összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki összejönne egy olyan férfival aki keveset keres nincs lakása sem autója nem is néz ki jól viszont normális rendes ember?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem vonzódok hozzá, akkor nem. Te össze jönnél csúnya lánnyal? :)

Ha igen, akkor vedd semmisnek a kérdésem. 😊

2017. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A normális rendes ember rész, ami kevés, nem a pénzed. Valami izgalmas mi van benned?
2017. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Háh, ez nagyon jó! Tetszik! Azt fogják írni, hogy persze, de valójában azt gondolják, hogy ne röhögtess már! 42/F
2017. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
#1 ez azért erős :) sacc az jön le belőle, hogy a nő számára az a pénz, ami a pasinak a szépség.
2017. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen férfihez mentem hozzá. Mondjuk szerintem jól néz ki, de azt elismerem, hogy nem az a tipikus jó pasi, kicsit pocakos is.
2017. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen férfihoz mentem hozzá,persze mellette van egy tökös,fiatal szeretőm is :)
2017. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én igen.
2017. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Igen!

Az, hogy valaki nem néz ki jól elég relatív. Nekem például elég, ha egy dolog megfog valakiben pl. egyezik a humorérzékünk és már egyből helyesebbnek is látom.

Az anyagi része pedig nem érdekel. Szeretek buszozni/vonatozni, lakásom nekem sincs és én közös otthonban szeretném leélni az életemet a párommal, nem pedig beleülni a készbe. Az, hogy nem keres jól bármikor változhat. Ezek mind átmeneti dolgok az ember életében.

Egy esetben nem jönnék össze valakivel: Ha szeret kocsmázni és évente 2-3 alkalomnál többször ittas.Ez abszolút kizáró ok nálam.

22/L

2017. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
42 éves férfitól kérdezem aki azt írta hogy nem az igazat fogják írni itt a nők hogy itt miért hazudnának?Úgysem tudjuk kik ők miért ne lehetnének őszinték?
2017. jún. 16. 22:45
 10/29 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést azért is tettem föl mert nekem sincs lakásom keveset is keresek autóm sincs és mások szerint normális vagyok:)
2017. jún. 16. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!