Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő aki összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki összejönne egy olyan férfival aki keveset keres nincs lakása sem autója nem is néz ki jól viszont normális rendes ember?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

42/F vagyok.

1: Azért hazudnak, mert védik a nők becsületét.

Biztos van/lesz egy pár hölgy, aki igazat mond, de mivel nem lehet leellenőrizni, ezért nyugodtabb a lelkük, ha szépeket mondanak, mintha kereken kijelentenék, hogy igazam van.

2: Tapasztalatból beszélek. Nekem is sokan mondták már, hogy á nem számít a pénz, kocsi, saját lakás, de amikor mondtam, hogy oké, akkor járjunk, akkor mégis számított. És inkább egy nem rendes, nem normális autós, lakásos, pénzes férfival jöttek össze.

3: Az emberek szeretnek vitatkozni. (Én is.)

2017. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nekem a 22:43-as 22 éves lány őszintének tűnt
2017. jún. 16. 23:01
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!42/F vagyok. Privátban kellett volna írnom, bocs! Úgy felhúztam magam, hogy elfelejtettem. De remélem így is megtalálod a válaszomat.


Nekem nincs autóm, jelenleg nincs pénzem, de van lakásom, és jól nézek ki +normális vagyok.Nincs senkim.

De most jön a lényeg!

Öcsémnek(35)van autója, 2 darab! Nem lakása van, hanem háza. Ausztriában! Pénze is van. Sok. Nagyon jól néz ki, és nagyon rendes, kedves! Neki sincs senkije! Egyikőnk sem meleg!

Hölgyek ne érdeklődjenek felőle, már nem kíváncsi rájuk!

2017. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
42/F és mióta nincs senkid?Mióta vagy egyedül?
2017. jún. 16. 23:09
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Van kocsim, házam, normálisan nézek ki és normális vagyok. 4 éve egyedül.

30/f

2017. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A legrosszabb ***** válasza:
Itt minden nő összejönne egy ilyen pasassal, persze csak elméletben. Érted, ezek, akik 100-ból 98 faszit csont nélkül kukáznak.
2017. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki normális és rendes kevés egy kapcsolathoz.... A hét folyamán több rendes, kedves, aranyos emberrel is találkoztam pl. mikor az utcán odamentem valakihez és kértem tőle egy zsebkendőt mert nálam éppen nem volt vagy mikor a buszmegállóban a buszra várva beszélgettem egy másik emberrel, illetve a múltkor a Euronics-ban is nagyon aranyos volt az egyik srác, de mégsem költöztem össze egyikükkel sem és nincsen gyűrű az ujjamon.... Persze, értem, hogy mire szeretnél utalni ezzel a kérdéssel, tulajdonképpen az a lényeg, hogy a nők mennyire felszínesek és anyagiasak (kb. minden második kérdés erről szól...), de ez azért nem ennyire egyszerű. Én soha nem azt néztem, hogy az adott pasi hol/mit dolgozik, mennyit keres, van-e kocsija, milyen karórája van, hol lakik stb. mert alapvetően nem ez határozza meg a dolgokat, de azért a külsőnek igenis van szerepe, hiszen maga a vonzalom fontos. Ez nem azt jelenti, hogy csak a mindenkori szexszimbólumokkal állnék szóba, de tény, hogy vannak olyan tulajdonságok, adottságok, amik tetszenek a pasikban és előnyben részesítem azokat, akik ennek megfelelnek, viszont ez mindenkinél más. Valamint a belső tulajdonságok is fontosak és itt most nem csak arra gondolok, hogy "rendes és normális", mert úgy gondolom, hogy azok bármilyen emberi kapcsolatban alapvető fontosságúak. Szerintem fontos a hasonló érdeklődési kör, hogy legyenek közös témák, én szeretem, ha a pasi humoros, ha határozott, érett és komoly gondolkodású és még sorolhatnék pár dolgot, de ez szintén egyéni dolog. Én úgy gondolom, hogy az összhang a fontos, hogy harmóniában legyen önmagával illetve kettőnk között is rendesen működjenek a dolgok és ez nem azon múlik, hogy most mennyit keres vagy milyen autója van...
2017. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem jönnék össze olyan emberrel soha, akihez nem vonzódom, tehát nem jóképű számomra semmilyen szinten. Az nem érdekel, ha nincs lakása, autója, a keresete sem annyira, a végzettsége, ambíciói, lelkülete jobban érdekel.
2017. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Eddig 9 nő válaszolt abból 2 válaszolt határozott igennel várom a többi válaszokat:)
2017. jún. 16. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!