Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy rossz fiú? Miért van hagyományosan olyan szívdöglesztő hírneve a rosszfiúknak? Miért kellenek annyira a nőknek?

Figyelt kérdés

Aki járt már rosszfiúval, vagy esetleg jelenleg van eggyel együtt, írna tapasztalatot? Milyen (volt) a srác, a kapcsolat? Előnyök, hátrányok?


Női válaszolók, számotokra vonzóak a rossz fiúk?

Férfi válaszolók, ti lennének rossz fiúk, vagy nem, vagy esetleg már azok vagytok?


2017. jún. 9. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Az vagyok :D és tapasztalatom szerint ez egy örökre bevált dolog marad :)
2017. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

En most roszfiúval vagyok.

Van tekintelye,erős,határozott,sok jo kapcsolata van.

Hátrány hogy akarhova megyünk mindig jön valadi ismerös aki csatlakozni akar hozánk. Van hogy pl nem elérhető és az ügyei miatt sokat agodok miatta.

Jo a kapcsolatunk,szamithatok rá,szeretjük egymast.

En n 25 ő f 45

2017. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: túl sok álszent, romantikus amerikai filmet néztek kiskorukban a nők, és arról ábrándoznak, hogy majd ők megváltoztatják az illetőt, plusz az mindig vonzóbb, akit nem kaphatunk meg...

Nem jártam rosszfiúval, csak ismerkedtem eggyel egyetem elején, nagyon fiatalon. Ő konkrétan úgy írt flörtölős üzenetet egy másik lánynak, hogy ott ültem mellette. De naiv voltam és ő természetesen jól kihasználta ezt. Megalázottnak éreztem magam, de aztán elhatároztam magam és ignoráltam őt, amikor akkor keresett, amikor éppen nem volt kit hülyítenie...

Egyébként hiszek abban, hogy az emberek változhatnak és nem általánosítani akarok az esetemmel. Csak éppenséggel nem olyan gyakori ez és kell emberismeret ahhoz, hogy kiszűrjük azt, aki tényleg képes változni.

2017. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem még lesz.
2017. jún. 9. 19:48
 5/12 AchromaticSmarties ***** válasza:
14%
Azoknak a nőknek kellenek, akik ugyanolyan romlottak.
2017. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem, ki az a "rosszfiú".
2017. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42/férfi vagyok, külsőleg rossz fiú, de amúgy rendes (nem vagyok erőszakos, alkesz, stb). Amikor motoroztam, nem bírtam levakarni a nőket. Most nincs motorom, senkit nem érdeklek, pedig semmi más nem változott!! Nem értem én ezt, komolyan. Mindegy, amúgy is szerettem motorozni, veszek egyet.
2017. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem szívesen részletezném nyilvánosan. Ez nem olyan, amivel dicsekedni kell.
2017. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Amikor motoroztam, nem bírtam levakarni a nőket."


Érdekes. Én kifejezetten nem csípem a motorosokat :)

2017. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én csípem a motorosokat. Párom is motoros.

Aki még azt kérdi, mi a rosszfiú, nem tűnik fel, hogy ezt én kérdeztem? Ki hogy értelmezi a rosszfiút. Szóval te mondd meg.

2017. jún. 9. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!