Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasik miért nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom már több éve. Kicsit mackós srác, bár mondta hogy eljár sportolni, de visszaszöknek rá a kilók. Exbarátnőimtől hallottam, hogy szerintük viszont nem is rossz képű, de nekem több évig csak barát volt, most viszont úgy néz ki egymásba szerettünk. Rengeteget leveleztünk és nagyon sok mindent kiderült róla, úgymond a személyiségébe estem bele. Kívülről határozottnak tűnik és keménynek, de belül engem is ledöbbentett, mennyire érzékeny és ragaszkodó, különösen a családja felé :O Velem is mindig figyelmes nagyon, jó a humora mindig megnevettet, aranyosan csipkelődik, de sosem bánt meg, arra nagyon figyel:) Az egyetemi teljesítményét és az intelligenciáját már meg sem említem... És ennek a srácnak nincs barátnője azt se tudom volt-e neki valaha, azt nem értem miért. Én egyből megláttam benne a férfit, ami sok mostani srácról nem mondható el. Boldog lennék, ha összejönnénk, nekem ő lenne az első mindenben, csak még nem beszéltünk erről vele


Az ilyen pasik miért nem kellenek a mai lányoknak?



2017. márc. 4. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

"Van egy fiú barátom már több éve." - "de nekem több évig csak barát volt" - "Én egyből megláttam benne a férfit".

Aha... Vagy inkább beleuntál, hogy nincs senkid és ő kedves volt veled így "miért ne" alapon belemész a kapcsolatba. Ha annyira bejött volna az elején akkor nem évekig barátzónázod.

2017. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy nem kell nekik. Csak egyszerűen nem tudják hogy létezik. Nem minden férfi csajozik ezerrel és szólít le minden sarkon neki tetsző lányokat. Ugyanúgy ott van rengeteg dolog az életben amit szeret az ember és ilyenkor van olyan, hogy ez a másik nemhez való viszonyulás a háttérbe szorul. Valakinek ez a kárára, valakinek a javára válik. És van hogy évekig is akár nincs barát/barátnő kapocs, mert megelégszik a meglévő és új ismerősökkel. Csak ugye ha valaki huzamosabb ideig egyedül van rögtön a difit keresik, persze általában azok, akik 16 éves koruktól kapcsolatban vannak és el sem tudják képzelni hogy más miért nem éli meg eme becses állapot mind jó mind rossz szakaszát. Ismerek olyan lányt aki kijelentette hogy bizony a párkapcsolat és az ő párja az élete és az élet értelme....na ez már a ló túl oldala szerintem.
2017. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

"Én egyből megláttam benne a férfit"

"nekem több évig csak barát volt"

"a személyiségébe estem bele"

.

Világos. Szóval adott egy srác, aki valószínűleg nem néz ki túl jól, ezért nem kapkodnak utána a nők. Te több év alatt megismerted, rájöttél, hogy egy rakat jó tulajdonsága van, és beleszerettél. Ennyi.

2017. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Visszaszöknek rá a kilók... ha nő lenne, már mindenki disznózná.
2017. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom fáj az igazság, de a tényeken nem változtat. Ha nem lett volna a barátod és nem beszélgettetek volna ÉVEKIG akkor nem akartál volna összejönni vele hiába szólított volna és hív el randizni. Megérteném ha magadnak tetted volna fel a kérdést.
2017. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azért jönnék vele össze, mert már annyira f...hiányom van, tudod valakinek nem e körül forog ám az élete kedves elő, ahogy a kettes is írta:) Hanem mert szocializációs hátránnyal indultam a korombeliekhez képest és úgy gondoltam, nem vagyok érett egy kapcsolatra és úgy érzem, most már igen, mert behoztam a lemaradásomat. És szerintem jobban jártam anno, hogy ezt beismertem magamnak, hogy még nem kell párkapcsolat, semmint összejöttem volna valakivel és ott gyilkoltuk volna egymást. Sajnos baráti kapcsolaimat vágta ez tönkre, az is éppen elég tanulópénz volt...
2017. márc. 4. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Most veled van a baj,vagy velem?Azt írod hallottál az exeiről.Aztán azt, hogy lehet még barátnője se volt.Meg amúgy szerelmesek vagytok egymásba úgy néz ki.Akkor mire fel a kérdés?Annak örülj, hogy nem szedi el senki, mert csak neked kell.
2017. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azok az én barátnőim voltak, akikkel összevesztem (lányok), akik szintén ismerik látásból és nem tartották csúnyának.
2017. márc. 4. 17:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nem tök mindegy? Szereted, az a lényeg, nem az, hogy mások miért nem szeretik.
2017. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kérdés egyszerűen kamu. Annyira erőltetett, remélem a következő eredetibb lesz...
2017. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!