Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasik miért nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom már több éve. Kicsit mackós srác, bár mondta hogy eljár sportolni, de visszaszöknek rá a kilók. Exbarátnőimtől hallottam, hogy szerintük viszont nem is rossz képű, de nekem több évig csak barát volt, most viszont úgy néz ki egymásba szerettünk. Rengeteget leveleztünk és nagyon sok mindent kiderült róla, úgymond a személyiségébe estem bele. Kívülről határozottnak tűnik és keménynek, de belül engem is ledöbbentett, mennyire érzékeny és ragaszkodó, különösen a családja felé :O Velem is mindig figyelmes nagyon, jó a humora mindig megnevettet, aranyosan csipkelődik, de sosem bánt meg, arra nagyon figyel:) Az egyetemi teljesítményét és az intelligenciáját már meg sem említem... És ennek a srácnak nincs barátnője azt se tudom volt-e neki valaha, azt nem értem miért. Én egyből megláttam benne a férfit, ami sok mostani srácról nem mondható el. Boldog lennék, ha összejönnénk, nekem ő lenne az első mindenben, csak még nem beszéltünk erről vele


Az ilyen pasik miért nem kellenek a mai lányoknak?



2017. márc. 4. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik hogy kövér és most csak igazolást vársz másoktól hogy pedig jó lesz vele.
2017. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te is több év után jöttél rá, hogy milyen ember, akkor mi mégis mi a kérdés? Évekig barátkoztál vele, fel sem merült benned több vele kapcsolatban mostanáig, akkor a többi lány mégis mit tud róla szerinted? Ránézésre neked sem kellett, akkor miért várod el másoktól, hogy vonzónak találják?
2017. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért nem, mert nem csípem az érzékeny pasikat. Néha akaratlanul is bunkó vagyok, vagy éppen belekérdezek a legrosszabb dolgokba, nekem nem tűnik fel, de egy érzékeny pasi naphosszat bőgne vagy hisztizne mellettem, ahhoz meg semmi kedvem. Másnak meg gondolom azért nem kell, mert barátzónából ritkán kerül ki pasi, és ahogy benned is, úgy másokban is elsőre a "jó barát lenne" érzés indul meg a pasitól, nem az, hogy mennyire férfi.
2017. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jöjj össze a pacákkal, mi olyan bonyolult ebben? :O
2017. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!