Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az itteni nőknek mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nőknek mi a véleménye arról, hogy olykor a partnerük moshassa meg a fogukat?

Figyelt kérdés
Láb epilálás, körmök kifestése, borotválás itt-ott és társai? Kort is kérnék.
2016. szept. 3. 21:37
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

ez olyan balesetveszélyes művelet, hogy inkább maradok magamnál.

Az unokaöcsémnek vettem nemrég egy olyan fogkefét, aminek a vége tapadós volt. Ő hülyeségből a falra cuppantotta a fogkefét és a fogát húzkodta rajta... aminek az lett a vége, hogy szép kis ínysérülése lett!

Arról nem is beszélve, hogy egyszer meghúztak a kezem, és nem tudtam használni. A szobatárnőm epilálta le a lábam, de én majd belehaltam a fájdalomba. Az epilálás nekem szokott különösebben gondot okozni, de akkor borzalmas volt.


Szóval a finommotoros műveleteket meghagyom magamnak.

2016. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Borotvalas kolcsonosen, kifesti a kormeimet is, en levagom a hajat ha nincs szabad hely a fodrasznal, egymas hajanak "belovese", esti arckrem felkenese....de a fogunkat egymas segitsege nelkul is megmossuk:-))


34/N

2016. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Kor

2016. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem, hogy engednék. Semmiért sem... Se vacsoráért, se pénzért, se "Gell-ért".
2016. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megengedném neki,kíváncsi természet vagyok így én is kipróbálnék rajta is egykét dolgot,viszont láb epilálását,nem nagyon,mert ha azt más csinálja kellemetlenebb,ha úgy érezném nem fáj annyira mint ha magamnak csinálnám ,akkor mehet.Persze ezeket nem folyton tennénk meg ,hanem néha ha kedvünk támadna.:) Ha viszont bénán csinálja,akkor nem engedem többször,ami érthető:D
2016. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem. A magatehetetlen csecsemő helyett jobban érzem magam az önálló felnőtt szerepében. Vannak magántermészetű dolgok, amiket jobb egyedül csinálni, magadnak, mert más- egy gyakorlatlan partner pl- nem tudja úgy.


23/N

2016. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
az, hogy egy ilyen perverz f**z nem lenne sem a partnerem, sem a párom, sem, a barátom, sem az ismerősöm sokáig!
2016. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, minden további nélkül, csak reggelre tegye vissza a pohárba.
2016. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én arra értem, hogy a férfi moshassa meg a nőnek a fogát. Itt félreértés történt utolsó. :D
2016. szept. 3. 22:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha fogmosás, akkor max. annyi, hogy mossuk együtt! De ki - ki a magáét! :D A köröm festés az ok! Illetve a hajamat is kimoshatná, az kifejezetten izgat.. :D a többi nem annyira.
2016. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!