Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az itteni nőknek mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nőknek mi a véleménye arról, hogy olykor a partnerük moshassa meg a fogukat?

Figyelt kérdés
Láb epilálás, körmök kifestése, borotválás itt-ott és társai? Kort is kérnék.
2016. szept. 3. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ezek neki örömet okoznak, egyszer-egyszer megengedném, már ha nem totál béna bennük. 25N
2016. szept. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha óvatos lenne és nagyon ragaszkodna hozzá, akkor a poén kedvéért szerintem belemennék, hogy megmossa a fogamat, de nem napi rendszerességgel. Csak valahogy nem tudom elképzelni a kivitelezését anélkül, hogy ne legyen belőle valami kis kellemetlenség (pl. megnyomná az ínyemet, ráfröccsenne némi fogkrém, ilyesmi). Szerintem nevetésbe fulladna az egész.

Az epilálást biztos nem bíznám másra, mivel az szőrtépés kisebb területen, úgyhogy örülök, ha magam irányíthatom, hol okozok magamnak fájdalmat. Ha más csinálná, azt sokkal nehezebben viselném a kiszámíthatatlan mozdulatok miatt.

Borotválás intim területen már volt, oda vissza, ennek valahogy nálunk megvan a maga varázsa. Most pedig, hét hónapos terhesen kifejezetten kapóra jön, hogy vevő erre, mert nem magamnak kell bénáznom és összevagdosnom saját magam. A lábkörmömet még ki tudom festeni, de már azt is megszenvedem. Lehet, legközelebb arra kérem meg, hogy ha van kedve, én örömmel venném. (Ha nincs, akkor persze kibírom festetlen körömmel is.)

2016. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érzékenyek a fogaim és garatreflexem van, ezt a műveletet nem bízom senki másra, még fogászatra sem vagyok hajlandó akárhova menni, és van, ahova pont a rossz tapasztalataim miatt nem vagyok hajlandó (még pénzért sem).
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!